زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل درباره ی اخبار متحرک
۶-۴-۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #1
مشکل درباره ی اخبار متحرک
سلام دوستان:
من میخوام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ی اخبار متحرک داشته باشم ک لینک اخبار رو به صورت متحرک نشون میده با لینک اخبار بیشتر
خودم اومدم با گلوبال نیوز انجام بدم اما همونوطور ک عکسشو پیوست کردم کادر ماژول به شدت کوچیک میشه اندازه ی خط ک اخبار دیده نمیشه.با سرعت خیلی زیاد هم حرکت میکنه.
________________________________________________________________________________​_____________________________________
الان با اخبار متحرک خود جوملا انجام دادم با کمی تغییرات خوب شد ولی چنتا مشکل دارم:
1.عناوین و وسط نشون میده و هرکار میکنم راست چین نمیشه.(نمدونم باید از ماژول تغغیر بدم یا css قالب؟)
2.لینک اخبار بیشتر هم نداره......(چجوری باید بذارم)
لطفا کمک کنید چکنم؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل درباره ی اخبار متحرک
لطفاً لینک وبسایتتون رو قرار بدید تا بشه راهنمائی کرد
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ صبح
ارسال: #3
باسلام:
ادرس سایت:tarannomeayat.ir
دوستان اگر فقط طریق راست چین کردن ماژول پیشفرض اخبار متحرک جوملارو بد ممنون میشم.
۷-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #4
ماژول رو تو موقعیت دیگه امتحان کن اگه باز هم نوشته ها وسط نشون داد ماژول رو ویرایش کن وگرنه با ویرایش css درست میشه
۷-۴-۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #5
سلام:
ماژول تو موعیت دیگه هم وسط نشون میده.
چجوری راست چینش کنم؟فایل css ماژول رو پیوست کردم اگه میشه دوستان ی نگاهی بندازید راهنماییم کنید.خیلی ممنن.

فایل‌(های) پیوست شده
style.css
نوع فایل .css
دفعات دانلود 1
اندازه 2.14 کیلوبایت

۸-۴-۱۳۹۴, ۰۲:۳۱ صبح
ارسال: #6
درود بر شما
فایل پیوست شده را جایگزین نمایید

فایل‌(های) پیوست شده
style.css
نوع فایل .css
دفعات دانلود 1
اندازه 2.14 کیلوبایت

امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط saad
۸-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۰۰ صبح
ارسال: #7
با تشکر از شما.....
با جایگزین کردن فایل شما راست چین شد.
۸-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۲۱ صبح
ارسال: #8
خواهش می کنم
برای تشکر از گزینه تشکر یا اعتبار استفاده کنید.
ایجاد گزینه آرشیو اخبار با گلوبال نیوز امکان پذیر است
موفق باشید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| sms : 500021995
 سپاس شده توسط saad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان