زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی تعامل افزونه های jomsocial , virtuemart , alphauserpoint جهت راه اندازی باشگاه
۳-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #1
Smile چگونگی تعامل افزونه های jomsocial , virtuemart , alphauserpoint جهت راه اندازی باشگاه
با سلام
من قصد راه اندازی یک سایت با هسته جوملا دارم که هم کار فروشگاه ، باشگاه مشتریان ، وبلاگ و نمای سایت شرکتی را داشته باشه ...
حالا می خوام ببینم ابزارهای jomsocial , virtuemart , alphauserpoints را میتونم روی یک هسته و در ارتباط با هم داشته باشم و در کنار اونها سایت و وبلاگم هم کار کنند .
به چه شکل باید این افزونه ها را برای تعامل با هم نصب کنم ...
آیا برای باشگاه مشتریان پیشنهاد دیگه ای هست ...
با تشکر از همه دوستان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۴-۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: چگونگی تعامل افزونه های jomsocial , virtuemart , alphauserpoint جهت راه اندازی باشگاه
پیشنهاد میکنم از افزونه EasySocial بجای Jomsocial استفاده کنید . چون به راحتی با EasyBlog برای وبلاگ سایتتون ، Komento برای ارسال نظرات کاربراتون و همینطور Alphauserpoints یکپارچه میشه .

برای فروشگاه هم میتونید از ویچومارت استفاده کنید ؛ نمیدونم برای جوملای 3 فارسیش هست یا خیر ...

نمای سایت شرکتی هم معمولا ً صفحه اصلی سایت بیشتر مدنظر هست ولی خب وقتی شما از جومسوشیال یا ایزی سوشیال میخاید استفاده کنید وبسایتتون میره سمت جامعه مجازی
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط nafasdl
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان