زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۵۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال در مورد ار اس فروم
۳-۴-۱۳۹۴, ۰۲:۰۱ صبح
ارسال: #1
چند سوال در مورد ار اس فروم
سلام خسته نباشید
من می خوام از طریق آر اس فروم کاری کنم که مشتری بیاد یه محصول رو انتخاب کنید و فایل در خواستیشو بارگزاری کنه و همچنین تعدادی که می خواد رو مشخص کنه
این موارد رو من درست کردم مشکلی نبود
مشکل من اینجاست مثلا تعداد 1 عدد می خواد بزنه 10 هزار و صفحه ی پرداخت بیاد، در صورت زدن 2 عدد مبلغ بشه 20 تومن
این کار تو آر اس فروم امکان پذیره یا باید برم دنبال افزونه ی دیگه؟ ممنون میشم راهنماییم کنیدRose
امضاء eskafild
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۴-۱۳۹۴, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: چند سوال در مورد ار اس فروم
درود بر شما
بله در rsform امکان هرکاری است!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: پارس جوم

: پارس جوم
دیگر کامپوننت ها:
iprice-calculator
Priceleaf pro
GWerp

موفق باشید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، eskafild ، sahiyan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان