زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش صفحه سایت در ساعات خاص
۱-۴-۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #1
نمایش صفحه سایت در ساعات خاص
با سلام من می خواستم مطلب یا صفحه ای از سایتم فقط در زمان و ساعت خاصی هر روز نمایش داده بشه

یعنی می خوام فلان لینک یا حتی صفحه اصلی سایت رو که میزنی به صورت خودکار از سایت 8:00 تا 10:00 یه محتوا و مطلب مشخص نشون بده
در ساعت 12:00 تا 13:00 در همان لینک مطلب دیگری نمایش داده بشه و....
یا مثلا سر ساعت خاصی لینک بشه و یه محتوای دیگه رو نمایش بده برای مدت زمان مشخص
و این روال همه روز و به صورت خودکار باشد

در واقع برای اون صفحه به نوعی کنداکتور چید و در هر بازه ساعت یک چیز مشخص نمایش داده بشه

امکان ساخت همچین چیزی با جوملا یا سیستم و اسکریپت دیگه وجود دارد

با تشکر
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: نمایش صفحه سایت در ساعات خاص
سلام
تا آنجایی که میدونم چنین افزونه ای وجود ندارد و باید اختصاصی نوشته بشه. البته با کرون جاب سرور میشه انجام داد ولی بصورت حرفه ای چنین افزونه ای را باید نوشت
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط neda912
۲-۴-۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #3
با تشکر
با همون کرون جاب سی پنل

الان من می خوام از ساعت 10 تا 11 دامنه اصلیم ریداریکت بشه روی ساب دامین 1
و در ساعت 11- 12 دوباره ریداریت بشه روی ساب دامین 2 و....

تنظیمات رو به شکل زیر تنظیم کردم

[تصویر:  1435062392.jpg]

این الان درسته و شدنیه این جیزی که من می خوام و یکی مثلا درساعت 10:30 دامین اصلی رو بزنه ریداریکت میشه به ساب دامین 1 ؟؟؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء mrt69
۲-۴-۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #4
اون جوری که من متوجه شدم با کرون جاب راس یه زمان خاص یک لینکی اجرا میشه

این که من بخوام مثلا صفحه اصلی سایتم رو ریدارک کنم در یک ساعت خاصی روی اون ساب دامین ممکن نیست ؟

یا میشه این کار رو هم کرد ؟؟
امضاء mrt69
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان