زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثابت نگه داشتن لوگو و تغییر رنگ با اسکرول
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #1
ثابت نگه داشتن لوگو و تغییر رنگ با اسکرول
سلام دوستان ( قابل توجه مدیران این سوالم با سوالات قبلی فرق داره اون در مورد ثابت نگه داشتن منو بود )

ولی الان می خوام بپرسم چطور میشه لوگو رو در یک موقعیت خاص مثلا بالا و سمت چپ صفحه نگه داشت ( شاید بگید با استفاده از موقعیت position:fixed )

اما چطور میشه کاری کرد که وقتی صفحه اسکرول میشه علاوه بر اینکه لوگو اون جا ثابت می مونه رنگ اش تغییر کنه و یا نسبت به پس زمینه اش تغییر کنه مثلا اگر تصویر زیرش روشن بود رنگ لوگو تیره بشه و اگر تیره بود رنگ لوگو روشن بشه

مثل این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ نگاه کنید ....

خیلی خیلی ممنون .........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #2
RE: ثابت نگه داشتن لوگو و تغییر رنگ با اسکرول
من چیزی از سوال شما نفهمیدم ولی تغییر رنگ مربوط ب تصاویر تو لینکی ک قرار دادید فک کنم با اسکرول کردن اتفاق نمی افتاد بلکه وقتی نشونه گر روی تصویر قرار میگیره رنگ تغییر میکنه ، برا این موضوع من قبلا از ی ماژول استفاده میکردم ک اسمش یادم نیست ولی کارکردش ب این صورت بود ک شما دو تصویر انتخاب میکردید ک وقتی نشونه گر روی تصویر اصلی قرار میگرفت تصویر اولیه تار نشون داده میشد و تصویر دوم روی اون ب صورت کم رنگ ب نمایش در میومد.
خب می شد دو رنگ متفاوت از ی تصویر رو انتخاب کنید، ک البته برای این تصاویر باید یک لینک هم انتخاب میشد
امضاء hamzeh12hh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Pourdaryaei
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #3
با پلاگین های jQuery میتونید این کار رو انجام بدید
الان این سایت اومده دو تا لوگو به صورت فونت آیکن در نظر گرفته و برای هر کدوم بر اساس موقعیتش رنگ در نظر گرفته
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Pourdaryaei
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #4
خب مشکل منم همینجاست دیگه اون jquery و اینا رو نمی دونم

بغدشم دنبال افزونه اش هستم که اینکار رو انجام میده
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #5
بنده افزونه ای ندیدم که این کار رو انجام بده !!
ولی شاید باشه و من ندیدم
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

۳۰-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #6
من هم مثل آقای عمرانی چیزی ندیدم ، فقط یکسری اسکریپت های جی کوئری بودند که اینشکلی بود ... فکر میکنم یه جا دمو رو هم براتون گذاشتم
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shervinam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان