زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با هیکاشاپ در وارد کردن دو قیمت
۲۷-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #1
مشکل با هیکاشاپ در وارد کردن دو قیمت
سلام

خسته نباشید دوستان و مدیران عزیز

من هیکاشاپ را نصب کردم ولی باهاش یه مشکلی دارم .من می خوام مثل خیلی از سایت های فروشگاهی دیگه دو تا قیمت داشته باشم برای ه محصول . که رو یکیش خط بکش با سی اس اس و دیگری قیمت اصلی باشه.

حالا من هر کاری میکنم نمیشه. و باید هر محصول را درست کنم و براش تخفیف تعریف کنم. این طوری که نمیشه.

حتما اشتباه دارم انجام میدم . مثلا سایت افزونه ها دات ای ار همین کارا کرده با هیکاشاپ. تو همون صفحه اول زده فروش کاسپین. بعد زیرش دو تا قیمت داره .اون هم داره از هیکاشاپ استافاده میکنه . حالا من چیکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۲۳ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با هیکاشاپ در وارد کردن دو قیمت
درود خدمت شما بنده اطلاعات مربوط به این فروشگاه سازو ندارم ولی گفتم شاید در سایت های ایرانی پیدا نکنید انگلیسی جستجو کنید بهتر باشد

به عنوان مثال

2 price item for hikashop in joomla

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به انگلیسی هم یک سرچ کوچیکی براتون زدم چیز خوبی پیدا نکردم برای این فروشگاه ساز
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان