زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده جلوگیری از ورود ربات های اسپمر به سایت
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #1
جلوگیری از ورود ربات های اسپمر به سایت
سلام از چند روز پیش یه مشکلی ایجاد شده روی سایت که از یه ربات مدام داره ثبت نام میشه توی سایت
و البته بعد از نصب کا 2هم رفته روی فرم ثبت نام کا2 (البته از همون ابتدای راه اندازی سایت کا 2 رو نصب کردم)

مجبور شدم فعلا ثبت نام رو ببندم
اگه کسی میدونه باید چی کار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید چون مدیر هاست اخظار داده و ممکنه سایتم مسدود بشه
خیلی فوری تشکر
joomla 3.0
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام فعلا بسته است
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #11
RE: جلوگیری از ورود ربات های اسپمر به سایت
بله دوباره بروز رسانی کردم و کدش رو اصلاح کردم
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mohi ، neda912
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #12
دوستان تشکر از تنظیمات خوده کا 2 تنوستم مشکل رو حل کنم
ممنون و پیگیری و راهنمایی های خوبتون اقای autopayamak و اقای پور دریایی

RoseRoseRose
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط autopayamak ، Pourdaryaei
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #13
خواهش می کنم. موفق باشید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| sms : 500021995
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان