زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه اسلاید برای روزنامه ها به مانند سایت 90
۱۸-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۰۷ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه اسلاید برای روزنامه ها به مانند سایت 90
سلام و درود خدمت تمامی دوستان

من افزونه ی سایت برنامه 90 ، افزونه اسلایدر مخصوص روزنامه ها رو نیاز دارم ..
افزونه ای که وقتی روی عکس کلیک میکنم وارد صفحه مخصوص روزنامه ها بشه تا بتونم اسلاید روزنامه را نشان بدهم .

مانند نمونه این سایت ها :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء MARKO
یا علی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۳-۱۳۹۴, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه اسلاید برای روزنامه ها به مانند سایت 90
سلام
می توانید از افزونه های زیر یا افزونه های مشابه استفاده کنید.
lofarticlesslideshow
گلوبال نیوز
کی 2
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، neda912
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان