زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ عصر، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #1
پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
[تصویر:  4aee7e128c7aa6420f9d954a4b025c81.jpg]
سلام به همه دوستان
بنده پس از یکی دو سال به جوملا برگشتم و شروع کردم به افزونه نویسی تا دستم راه بیفته دوباره Smile
این افزونه ای هم که نوشتم همینجوری ایدش اومد و شاید هم از این قبیل افزونه ها زیاد باشه ولی میتونیم با کمک شما دوستان توسعش بدیم و یک افزونه خوب و کاربردی ازش در بیاریم

این افزونه امکان این رو به شما میده تا بتونید یک سری کلمات از پیش تعریف شده در مطلب سایت قرار بدید تا محتوایی که در این پلاگین قبلا تعریف کردید نمایش داده شود
مثلا شما اگر در این پلاگین لوگو یا تصویری را انتخاب کرده باشید با درج کد [pjrlogo] در هر کجای مطلب خود میتوانید لوگو یا تصویری را که مشخص کرده بودید نمایش بدید.
حالا از این قبیل امکانات موجود هست مثل :
  • درج تاریخ امروز به صورت شمسی
  • درج لوگو یا تصویر
  • درج تاریخ مشخص به صورت شمسی
  • درج هدر
  • درج فوتر
  • درج کپی رایت

یه امکان دیگه هم دارد که شما میتونید کلمه و یا جمله مورد نظر خودتون را وارد کرده و یک متن جایگزین آن کنید تا نمایش داده شود
این امکان تغییری در دیتابیس بوجود نمی اورد و فقط نمایش داده می شود و مثلا هرجا که کلمه "جوملا" را در متن یافت ، کلمه "پارس جوم " را نمایش میدهد.
این افزونه با جوملا 2.5 و 3 سازگار میباشد

PJReplace-j25.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 9
اندازه 8.78 کیلوبایت

PJReplace-j3.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 29
اندازه 8.45 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، rezaetemadi ، سعید حمزه زاده ، sajjad salehi ، Reza Ganji ، msabarayane ، صدرا حسابی ، mahan
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #11
RE: پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
ممنون میگم این بحث رو ببریم یک تاپیک جدید ؟
خب این هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این

که هر دو با وجود قیمت زیاد کامل نیستن . هر دو تا باید کلمات رو یکی یکی وارد کرد و لینک ها رو تنظیم کرد . خب آدم پول برای افزونه میده که خودکار باشه وگرنه میشه موقع ارسال مقاله با کمک جستجو و ریپلیس خود ادیتور کلمات رو لینک کرد .
از وبلینک هم میشه استفاده کرد که لینکهای خارجی رو در مقاله لینک میکنه .
میشه لینک اون کامپوننت رو بدین ؟
بشتر فکر کنم دو تا پلاگین بشه یکی برای ساخت لینک از عنوانهای مطالب یکی برای ساخت تولتیپ
۱۲-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ صبح
ارسال: #12
RE: پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
سلام
سجاد همونطور که جناب گنجی گفتن اون باید کامپوننت باشه که البته کار سختی نیست واقعا
این مبحث هم انتقال بدیم به یه تاپیک جدید به نظر بنده
تاپیکی با موضوع ایده ها برای توسعه ( البته برای مدیران دسترسی بدیم فقط )
حالا زحمتش رو شما خودتون انجام بدید
من استقبال میکنم اگر کامپوننتی نباشه شروع کنیم و با هم بنویسیم
این پلاگین هم رضا و پوردریایی پیشنهاد عالی دادند که حتما طی چند روز آینده انجام میدم

راستی پلاگین پرداخت آر اس فرم جدید هم آماده کردم هر موقع رضا امر کنه تو سایت قرار میدیم رایگان
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان