زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه سایت مپ یا سایت سازنده؟
۱۵-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #1
افزونه سایت مپ یا سایت سازنده؟
افزونه های ایجاد سایت مپ، سایت مپ را در آدرسی بجز روت سایت می سازند. من از xmap و jsitemap استفاده می کنم. میدونم که میشه به گوگل آدرس رو معرفی کرد ولی بقیه روبات ها روت سایت را جستجو می کنند. شما چه روشی پیشنهاد می کنید؟ کلا افزونه ها بهترن یا سایت های سازنده؟
افزونه jsitemap قسمتی داره که htaccess , robot.txt رو اصلاح می کنه. آیا به بقیه موتورها میگه آدرس سایت مپ کجاست؟ اگر آره کدوم قسمت کدش هست؟
نمونه از سایتی که از jsitemap استفاده کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمونه ای که از xmap استفاده کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۳-۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #2
RE: افزونه سایت مپ یا سایت سازنده؟
من شخصا از طریق سایت های تولید سایت مپ استفاده می کنم و فایل رو در روت آپلود می کنم.
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ عصر
ارسال: #3
شما اگر سایت مپ هم نداشته باشید گوگل سایتتون رو ایندکس میکنه منتها نقشه سایت کار روباتها و کاربران رو ساده تر میکنه.
مهم برای شما گوگل و بینگ باشه و دیگر موتورهای جستجو رو ملاک قرار ندهید حتی یاهو هم از بینگ برای جستجو استفاده میکنه.
موتورهای جستجو سعی میکنند به هرطریقی شده سایتهارو بررسی و ایندکس کنند ولی همه موتورهای جستجوی معتبر قسمتی برای ایجاد کاربری و معرفی سایت ها دارند و شما باید برید و اونهارو بررسی کنید.
مثلا بایدو چین یا یاندکس روسیه منفعتی برای سایت شما ندارند چون ورودی از اونها نمیگیرید.
اگر میخواهید روی سئو کار کنید و بازدید بگیرید اول روی گوکل و سپس روی بینگ حساب کنید.
ایندکس شدن سایت بخشی از کار سئو است و برای بازدید بیشتر روی انتشار مطالبتون در دیگر سایتها مخصوصا سایت های اجتماعی کار کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط autopayamak ، Pourdaryaei ، moas
۱۵-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #4
افزونه AIMY Sitemap رو هم تست کنید ؛ نسخه 3.8.0 ، بزودی نسخه 3.9.0 رایگان و نسخه PRO هم منتشر خواهد شد که احتمالا ً بصورت تجاری در انجمن پارس جوم قرار خواهد گرفت.

در نسخه های بعدی این افزونه طبق قراری که شده احتمالا ً امکان نمایش درختی و تصویر بندانگشتی سایت در جستجوی گوگل هم فراهم بشه
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط autopayamak ، Reza Ganji ، moas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان