زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۰۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش کل سایت در موبایل
۵-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #1
نمایش کل سایت در موبایل
با سلام ،
چه طور وب سایتی ایجاد کنم که در حالت موبایل کل سایتم رو نشون بده فقط همه چی ریز شه ؟(فونت و عکس و...)
همه مقادیر رو درصد بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: نمایش کل سایت در موبایل
ساده ترین راه استفاده نکردن از کدهای ریسپانسیو مثل درصدها و کاور یا css media و ..... خود به خود در گوشی های جدید به صورت کامل نمایش داده میشه .
حالت ریسپانیسو فیکس هم میتونه کمکتون کنه ولی اگه لایه های زیادی داشته باشین تنظیمش خیلی سخته .
ولی اگه واقعا قصد دارید برای حالت موبایل سایت سرمایه گذاری کنید ، سی اس اس مدیا و یا لود استیلهای مختلف بر اساس ابعاد صفحه حرفه ای تره .
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۷-۳-۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ عصر
ارسال: #3
ممنون از راهنماییی شما !

من سایتی طراحی کردم بر اساس سیسیتم گرید بوت استرپ و کلاس های بوت استرپ می خوام در حالت موبایل کل سایتم کوچیک شه از طرفی هم

برخی از المان های داخلی رو بتونم با استفاده از سیستم گرید در حالت موبایل کنترل کنم(مثلا اگه تو یه سطر 5 تا ستون دارم در حالت موبایل بشه 3 تا)

چطور میتونم این کارو انجام بدم؟
۷-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #4
خب همونطور که قبلا گفتم شما تموم کدهای ریسپانسیو رو با کدهای معمولی جایگزین کنید مثلا به جای عرض 70% بنوسید 900px این طوری وقتی در موبایل سایت رو میبینید سایت به صورت کامل لود میشه و شما باید برای مشاهده روش مطالب زوم کنید . (کلن استفاده از درصد برای دایوهای بیرونی کار درستی نیست . )
در جواب سوال دیگتون
شما با کمک روش های مختلف میتونید برای عرض های مختلف کد بنویسید من از cssmedia استفاده میکنم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما کدهایی که توی ابعاد مختلف لازم دارید لود بشه رو داخل کروشه قرار میدین و قبلش یه شرط ساده مثلا max-width: 500px استفاده میکنید .
بحث خیلی گستردس و غیر از کدنویسی نیاز به توانایی طراحی گرافیکی و درک حالت ریسپانسیو داره بهترین جا برای پیدا کردن آموزش بررسی کدهای قالبهای مشابه هست .
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان