زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل جدی با جوملا
۳-۳-۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #1
مشکل جدی با جوملا
با سلام

من با مشکل بزرگی در بخش کار جوملا 3 موجه شدم که درخواست دارم کمکم کنید.
من پس از نصب جوملا 3 فارسی و پس از از نصب قالب مورد نظرم و انتخاب آن در بخش قالب در قسمت هد لاین نام سایت مورد نظر رو وارد میکنم ولی پس از زدن دکمه save یا save as iهیچ ذخیره سازی در اون صورت نمیگیره
در بخش انتصاب دادن منو ها هم که میرم باز هیچ ذخیره سازی صورت نمیگیره .این رو برای چند قالب مختلف امتحان کردم و همه همین مشکل رو داشتن.اصلا انگار این دکمه ها دکوری اون قسمت قرار دارن و فقط دکمه بستن یا انصراف کار میکنه.
لطفا راهنمااییم کنید ممنون.

مشکل دوم اینه که میخوام کلا از خیر جوملا 3 بگذرم و جوملا 2.5 رو نصب کنم.تمام فایلهای جوملا 3 رو از هاستم پاک میکنم به قسمت دیتا بیس میرم اونجا هم باز دیتا بیس رو کاملا پاک میکنم ولی پس از اکسترک کردن جوملا 2.5 باز صفحه نصب جوملا 3 روی هاستم ظاهر میشه چند بار همه چی رو چک کردم و دوباره امتحان کردم ولی باز مثل دفعه قبل میشه.
هاستم از نوع سی پنل است
لطفا در این باره همه کمکم کنید با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۳-۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل جدی با جوملا
اول کش مرورگر رو کامل پاک کنید
بعد بسته نصبی جوملا هر نسخه ای که مایل بودید از سایت اصلی جوملا دانلود کنید و آپلود ، اکستراکت و نصب کنید

توجه کنید که پیش نیازهای مورد نیاز برای نصب هر نسخه از جوملا در هاست شما فعال باشه (نسخه php و..)
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۴-۳-۱۳۹۴, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #3
کش مرورگر چه جوری پاک میشه؟
۴-۳-۱۳۹۴, ۱۱:۰۶ عصر
ارسال: #4
کش مرورگر رو به طور کامل پاک کردم .مشکل جای دیگه ای هست.من از سرویس دهنده خواستم هاست رو بهطور کامل ریست کنه که این کار هم انجام شد.بعد از نسخه جوملا 2.5 که همیشه استفاده میکردم اپلود کردم ولی در کمال حیرت بازم دیدم صفحه نصب جوملا 3 باز شد.عجبا . داریم مگه؟
منتظر نظرات کارشناسی شما در باره این پدیده نادر هستم
با تشکر
۵-۳-۱۳۹۴, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #5
کش مرورگر رو پاک کنید
روت هاست رو پاک کنید( فایلهای قبلی جوملا که نصب کرده بودید)
یک دیتابیس جدید ایجاد کنید
نسخه جوملا 2.5 رو از این آدرس دانلود و نصب کنید
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان