زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست باکسهای مرتبط در جوملا 3
۲۷-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #1
لیست باکسهای مرتبط در جوملا 3
سلام
من میخوام دوتا لیست باکس مرتبط به هم مثل استانو شهر داشته باشم که کدش رو پیدا کردم و کار هم میکنه منتها وقتی میارم توی کامپوننتم از کار میوفته ....

این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همون لیستهایی که من ساختم و در جوملا کار نمی کنه فکر میکنم مشکل از جی کوئری باشه ولی لطف کنید خودتون این راهو امتحان کنید که درست شد به منه حقیرم بگید باور کنید دیگه خسته شدم از بس گشتم دنبال راه حل

راستی من از جوملا 3 استفاده می کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: لیست باکسهای مرتبط در جوملا 3
خب دوست عزيز توضيح بيشتري بديد ، اين كار رو براي چي انجام ميديد و توي چه كامپوننتي مياريد ؟

و چرا از فرم ساز ها استفاده نميكنين
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۵۲ عصر
ارسال: #3
سلام به آقای Pourdaryaei
همونطور که گفتم میخوام دوتا لیست باکس استان و شهر داشته باشم که با انتخاب مثلا استان خراسان، شهرهای استان خراسان در لیست باکس دوم لیست بشن به طور اتوماتیک، در کل میخوام یک فرم ثبت نام درست کنم برای کامپوننتم ، دلیل اینکه نمی خوام از فرم سازها استفاده کنم چون میخوام رو تک تک فیلدهاش خصوصی سازی کنم مثلا در مدیریت میخوام کامپوننتی بسازم که خوده مدیری بتونه به لیست، شهر اضافه کنه. خب به نظرم اگر از فرم سازها استفاده کنم کارم سخت میشه خب چه طور از اون فرم ساز اطلاعات رو واکشی کنم. به نظرم خودم بنویسم آسونتر باشه... راستی من نمی خوام برای کامپوننت نویسیم از مدل mvc استفاده کنم چون خیلی خیلی سخت هست. دوس داشتم نظر شما رو هم در این زمینه بدونم...
با تشکر

راستی من کامپوننت رو طبق اون لینک ساختم و به جوملا بردم ... کامپوننتم رو ضمیمه میکنم شما هم امتحان کنید جدول هارو طبق اون لینک قبلی بسازین لطفا

فایل‌(های) پیوست شده
com_register.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 0
اندازه 34.78 کیلوبایت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۲۹-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ صبح
ارسال: #4
در اين مورد بهتره با آقاي عمراني مشورت كنيد كه استادن در اين زمينه ؛ اين كامپوننتي كه شما ساختيد اگه درست كار كنه خيلي عاليه ؛ كاربردي هست
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان