زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور ٤٠٣ forbidden
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۳۰ صبح
ارسال: #1
ارور ٤٠٣ forbidden
سلام Joomla 2.5
من یک هاست از هاست ایران حدود 6 ماه پیش خریدم 3 ماه کار کردم بعد از 3 ماه سایتم ارور ٤٠٣ forbidden داد با واحد پشتیبان هاست تماس گرفتم جوابی که دادن این بود

(سرویس شما به دلیل ایمیل انبوه ( اسپم) مسدود گردیده.این اسپم میتواند آگاهانه از سمت شما و یا نا آگاهانه از طریق هک شدن سایت شما صورت گرفته باشد که باید در اولین فرصت آن را مورد بررسی و مشکل را رفع نمایید برای رفع مسدودیت و تقاضای اسکن از وب سایتتان 24 ساعت پس از مسدودیت اقدام فرمایید .)

[b]من درخواستو انجام دادم مشکلم حل شد یک ماه گذشت دوباره ارور داد باز جواب بالارو به من دادن . منم درخواستو انجام دادم مشکلم حل شد . اما دوباره حدود 15 روز پیش ارور ٤٠٣ forbidden داد اما این دفعه این جوابو دادن: [/b]

(متاسفانه مجددا از سروسی شما اسپم ارسال شده و امکان رفع مسدودت مجدد وجود ندارد تنها راهکار موجود این است که بک آپ اطلاعات هاست شما ارائه شود و مشکل را به صورت offline برطرف بفرمایید سپس هاست شما ریست و به طور کامل حذف و به صورت خام ارائه میشود تایید بفرمایید تا بک آپ ارائه گردد)

درخواستو انجام دادم و سایت هم باز شد بک آپ هاستو هم دانلود کردم اما دوباره امروز ارور ٤٠٣ forbidden داد
حالا سوال من اینه فایل بک آپی که از هاست به من دادن رو باید چکارش کنم یا تو فایل بک آپ دنبال چی بگردم

لطفا کمکم کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: ارور ٤٠٣ forbidden
ببینید هاست ایران واقعا ً از نظر سرعت و امکانات و پشتیبانی یکی از بهترین ها تو ایران هست ولی سرویس های پایینش امکان ارسال خبرنامه رو ندارید ، شاید شما به هر دلیلی ایمیل ارسال میکنید که روی سرورها فشار میاره و غیره ... منم همین مشکل رو داشتم روز اول ؛ چون اطلاع نداشتم ...
ولی الان بیشتر از یکسال هیچ مشکلی ندارم

شما هم بک آپ رو بگیرید و دوباره ریستورش کنید توی هاستتون ولی توجه کنید ایمیل ارسال نشه .
البته بجز ایمیلهای ثبت نام که تعداد زیاد نباشن
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #3
لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم که ایمیل ارسال نشه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ عصر
ارسال: #4
من نميدونم چرا اين مشكل براتون پيش مياد بايد از مدير سرور بپرسيد ، وبسايتتون رو ويروس يابي كنيد و چك كنيد چرا ايميل ارسال ميشه و از كجا ارسال ميشه .
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۲-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #5
یکی از شایع ترین دلایل ارسال شدن ایمیل اسپم از سایت ها، عدم استفاده از کپچا در فرم های ارسال و یا contact سایت ها هستند

اگر فرم ثبت نام، فرم های ارسالی و یا تماس با ما دارید حتما در اونها از کپچا استفاده کنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان