زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار مطالب مجموعه بدون ساختن منو
۲۱-۲-۱۳۹۴, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #1
انتشار مطالب مجموعه بدون ساختن منو
سلام دوستان عزیز. خسته نباشید

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم کل مطالب یک مجموعه رو بدون اینکه براش منو بسازم منتشر کنم؟
الان در قسمت تبلیغات بنری قرار دادم و میخوام مطالب اون مجموعه خاص رو بهش لینک کنم اما تا منوی خاصی براش نسازم و منتشر نکنم این لینک فعال نمیشه.
لطفا بگید چطور میتونم این کار رو انجام بدم

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۲-۱۳۹۴, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #11
RE: انتشار مطالب مجموعه بدون ساختن منو
فرمایش جناب پردل هم صحیح هست اما توسط ادیتور، لینک مطالب در آدرس سایت جالب نمیشه
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
۲۴-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ عصر
ارسال: #12
سلام
جناب حمزه زاده نمیدونم منظورتون چیه؟
روشی که من گفتم با روش شما یکیه، فقط مرحله ایجاد ماژول رو نداره. من همیشه از این روش استفاده میکنم و تا حالا مشکلی نداشته. ادیتور JCE چندین روش لینک دادن داره که یکیش همینه که مستقیم خود منوها رو به نمایش میذاره تا از گزینه هاشون برای لینک دادن استفاده کنین.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۴-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #13
منظورم اینه که اگر توسط ادیتور لینک بشه به مجموعه مطالب، در آدرس سایت نمیتونید نام مستعار رو معرفی کنید، اما با ساخت منو، میشه در سطوح مختلف منو و با استفاده از نام های مستعار مربوطه لینک داد
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
۲۴-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۰۵ عصر
ارسال: #14
جناب حمزه زاده عزیز، من هم نگفتم به مجموعه مطالب یا خود مطلب لینک بشه. روش بنده رو دقت نکردین. من گفتم باید منو و آیتم هاش رو به عنوان یک منوی فرعی ساخت. بعد با استفاده از ادیتور JCE دقیقا به همون آیتم منو لینک داد، نه به مطلب. JCE این امکان رو فراهم میکنه. درواقع با این روش شما لازم نیست اول برای منو ماژول بسازین و بعد ماژول رو توی سایت نمایش بدین تا بتونین لینک های آیتم های منو رو به دست بیارین و درنهایت بعد از استفاده از اون لینک ها، ماژول منو رو غیرفعال کنین یا توی یک موقعیت دیگه قرارش بدین که تو سایت نمایش داده نشه.
درواقع ما منو رو داریم و درنتیجه نام های مستعار هم توی آدرس صفحه نمایش داده میشه، فقط ماژول منو رو نمیسازیم. یعنی مراحل ساخت و انتشار ماژول توی یکی از موقعیت های قالب و بعد هم غیرفعال کردن ماژول رو نداریم.

به تصویر دقت کنید

امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان