زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده مشگل با کامپوننت پشتیبان گیری
۹-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۵۴ عصر
ارسال: #1
مشگل با کامپوننت پشتیبان گیری
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک مشگل برخوردم
سایتی را طراحی کردم تو xampp و خواستم با کامپوننت پشتیبان گیری و ساخت بسته های نصبی از جوملا Akeeba Backup یک بسته نصبی
درست کنم که کلا قیول نمیکنه البته تمامی ورژنهای کامپوننت را تست کردم و جوملا 3 هست برای نصب ارور ...
ناتوانی در نصب یا وقتی نصب میشه و ایکن کامپوننت میاد تو قسمت ان خطا میده لطفا راهنماییم کنید
با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۹-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشگل با کامپوننت پشتیبان گیری
حجم کامپوننت زیاده ، از طریق پوشه یا لینک نصب کن
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط senobary
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ صبح
ارسال: #3
سلام و تشکر از پاسخ شما پس فرقی نداره که نو لوکال هاست نرم افزار باشه یا تو هاست چون حجم بالای داره مشگل ارور میده
ممنونم از شماب
بازگشت به بالا
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۴:۵۶ صبح
ارسال: #4
نه ربطی به سرور محلی و غیرمحلی نداره ؛ شما خودتون میتونید اندازه فایل آپلود شده رو توی PHP تغییر بدید .

من شخصا ً چندماهه از Laragon استفاده میکنم دیگه زمپ و ومپ اینا رو بوسیدم گذاشتم کنار
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، senobary
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۱۱:۵۳ عصر
ارسال: #5
سلام ممنونم از توضیحات شما کار با این نرم افزار مثل زمپ هست اموزش داره یا نه من دانلود کردم البته ننوشته بود رایگان لینک دارید برای اموزش یا دانلود ان اگه لطف کنید ممنون میشم
سپاس
بازگشت به بالا
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #6
سلام
جناب پوردریایی گفتن که مشکل از سرور محلیتون نیست
اروری که میده رو بنویسد لطفا
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #7
ببينيد فايلهايي كه حجمشون بالاست رو نميتونيد مستقيما ً نصب كنيد ؛ پس يا بايد از طريق فولدر نصب كنيد ( كپي كردن در فولدر tmp ) سپس نصب كنيد يا مستقيما ً لينك دانلود (هات لينك) .

ولي ميتونيد با تنظيمات فايل php.ini (اگر اشتباه نكنم) اين اندازه فايل رو بيشتر كنيد .

در نرم افزار Laragon كه يك نرم افزار مشابه WAMP و XAMPP هست اين محدوديتها تقريبا ً برداشته شده و بيشتر ميتونيد احساس كنيد وبسايتتون رو در محيط نت انجام ميديد.

مثلا ً بجاي اينكه آدرس http://localhost/joomla باشه بصورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمايش ميده .
اين صورت نمايش دوتا خوبي داره ، يكي اينكه صورت زيباتري داره و دومي اينكه براي هر پروژه ت ميتوني يك يوزر و پسورد انتخاب كني و مرورگر هي سوال نپرسه ميخاي پسورد رو بروز كني و اينها ...
در نسخه 0.6 هم ميتوني بصورت وايرلس موبايل و تبلتت هم بهش وصل كني و سايتي كه توي لوكال طراحي ميكني رو بصورت زنده ببيني

براي اطلاعات بيشتر و آموزشها هم به سايت خود لاراگون مراجعه كنين
امضاء Pourdaryaei
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی ، senobary ، Reza Ganji
۱۲-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #8
سلام
تشکر بابت راهنمایتان بسیار عالی هست
ممنونم از شما جناب پوردریایی
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei