زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کامپوننت یا پلاگین نقشه سایت
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #1
درخواست کامپوننت یا پلاگین نقشه سایت
با سلام خدمت همه دوستان

من کامپوننت xmap
دونسخه متفاوت رو دانلود کردم و نصب کردم
اولی خطا داره بعد از اینکه نصب میشه نقشه ایجاد میکنه ولی نقشه رو که باز میکنی خطای زیر رو داره

Warning: require_once(/home/***/public_html/includes/application.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/***/public_html/components/com_xmap/helpers/xmap.php on line 12

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/***/public_html/includes/application.php' (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/***/public_html/components/com_xmap/helpers/xmap.php on line 12

دومی هم که اصلا نقشه ایجاد نمی کنه
یکی از دوستان این پلاگین رو معرفی کرد برای جوملا 3 که نقشه سایت می سازه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نصبش کردم ولی چجوری باید نقشه سایت رو بیارم ..... منظورم آدرسی هست که باید به گوگل وب مستر بدم مثل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند تا پلاگین هم به من معرفی شد اما هیچکدوم کار نکرد

ممنون میشم اگر کسی افزونه ای برای نقشه سایت مختص جوملا 3 داره معرفی کنه

باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست کامپوننت یا پلاگین نقشه سایت
سلام
شما میتونی از افزووه OSMap استفاده کنید

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط msabarayane ، Pourdaryaei ، صدرا حسابی
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۵۳ صبح
ارسال: #3
RE: درخواست کامپوننت یا پلاگین نقشه سایت
از لينكي كه جناب مهندس عمراني گذاشتند استفاده كنيد .

پس از نصب مطمئن باشيد تمام پلاگين هايي كه نياز داريد فعال باشند ، مثلا پلاگين K2 در صورت وجود اين كامپوننت . سپس به خود كامپوننت مراجعه كنيد ؛ بصورت پيش فرض كامپوننت نقشه سايت رو براي شما توليد كرده ولي ميتونيد اولويت بندي ها رو عوض كنيد و تغييرات ديگه اي رو توش انجام بديد كه با ويرايش لينك توليد شده اين تغييرات رو انجام و ذخيره كنيد .
بعد از تغييرات نقشه سايت توليد شده يك قسمت سمت چپ نوشته XML كه با كليك روي اون لينك نقشه سايت رو بهتون ميده ؛ اين لينك رو در موتورهاي جستجو مثل گوگل و بينگ ارسال كنيد .

دومين گزينه براي نقشه سايت هم هست كه به قدرتمندي OSMap نيست
Aimy Sitemap ، اون نيازي نداره آدرس XML سايت رو ارسال كنيد ؛ خودش به موتورهاي جستجو دستور ميده كه خزنده هاش سايت رو ايندكس كنند .
ولي براي هر تغيير كوچكي در منوها بايد اينكار رو روتين وار تكرار كنيد ؛ زياد جالب نيست
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان