زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ عصر، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #1
پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
[تصویر:  4aee7e128c7aa6420f9d954a4b025c81.jpg]
سلام به همه دوستان
بنده پس از یکی دو سال به جوملا برگشتم و شروع کردم به افزونه نویسی تا دستم راه بیفته دوباره Smile
این افزونه ای هم که نوشتم همینجوری ایدش اومد و شاید هم از این قبیل افزونه ها زیاد باشه ولی میتونیم با کمک شما دوستان توسعش بدیم و یک افزونه خوب و کاربردی ازش در بیاریم

این افزونه امکان این رو به شما میده تا بتونید یک سری کلمات از پیش تعریف شده در مطلب سایت قرار بدید تا محتوایی که در این پلاگین قبلا تعریف کردید نمایش داده شود
مثلا شما اگر در این پلاگین لوگو یا تصویری را انتخاب کرده باشید با درج کد [pjrlogo] در هر کجای مطلب خود میتوانید لوگو یا تصویری را که مشخص کرده بودید نمایش بدید.
حالا از این قبیل امکانات موجود هست مثل :
  • درج تاریخ امروز به صورت شمسی
  • درج لوگو یا تصویر
  • درج تاریخ مشخص به صورت شمسی
  • درج هدر
  • درج فوتر
  • درج کپی رایت

یه امکان دیگه هم دارد که شما میتونید کلمه و یا جمله مورد نظر خودتون را وارد کرده و یک متن جایگزین آن کنید تا نمایش داده شود
این امکان تغییری در دیتابیس بوجود نمی اورد و فقط نمایش داده می شود و مثلا هرجا که کلمه "جوملا" را در متن یافت ، کلمه "پارس جوم " را نمایش میدهد.
این افزونه با جوملا 2.5 و 3 سازگار میباشد

PJReplace-j25.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 9
اندازه 8.78 کیلوبایت

PJReplace-j3.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 29
اندازه 8.45 کیلوبایت

امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، rezaetemadi ، سعید حمزه زاده ، sajjad salehi ، Reza Ganji ، msabarayane ، صدرا حسابی ، mahan
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: پلاگین جایگذاری در مطالب جوملا
واقعا ً پلاگین خوبیه ؛ مخصوصا ً برای ما که همیشه با تاریخ میلادی مشکل داریم , خیلی راحت این موارد رو فراخوانی میکنه ...
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #3
خواهش میکنم
دوستان لطف کنند اگر نظری یا ایده ای دارند مطرح کنند تا به پلاگین اضافه بشه
البته تا اونجایی که بلد باشم
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط sajjad salehi ، Pourdaryaei
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #4
خب این افزونه ی شما کامله . ولی یک افزونه ی مشابه پیشنهادی با این خصوصیات
در بک گراند بشه لیست کلمات بهش داد یا یک یا چند مجموعه رو انتخاب کرد .
در سمت کاربر افزونه جستجو کنه بین کلمات موجود درلیست و اونها رو توی مطلب پیدا کنه .اگه مقاله ای از یک مجموعه ی خاص با عنوان مشابه وجود داشت ، خلاصه و عکس کوچک شده ی اون مقاله رو به صورت تولتیپ و آزاکس به نمایش در بیاره و کلمه یا عبارت لینک بشه به مطلب خاص
مثلا من مجموعه ای به اسم راهنما با بیست سی تا مطلب با عنوانهای کلمات خاص تهیه کنم و با انتخاب این مجموعه افزونه به صورت خودکار کلمات مشابه عنوانها رو در مطلب پیدا و به صورت لینک در بیاره و تولتیپی با خلاصه ی مطلب به صورت آزاکسی موقع هاور موس نمایش داده بشه.
 سپاس شده توسط پیام عمرانی
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #5
مرسی از پیشنهاد خوبت سجاد جان
کمی گیج شدم بدین صورت میخواد باشه :
در قسمت مدیریت پلاگین مجموعه ای انتخاب میکنیم و برای اون مجموعه کلمات کلیدی در نظر میگیریم .
وقتی کاربر از تگ ما ستفاده کرد میاد اون کلمات رو تو اون مجموعه خاص میگرده و اگه عنوانش یکی از کلمات کلیدی رو داشت اونوقت نمایش میده مطالب رو
امضاء پیام عمرانی
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، sajjad salehi
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۲:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲-۱۳۹۴ ۰۲:۵۲ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #6
درود
از اینکه دوباره به خونه خودتون برگشتید بسیار خوشحالیم.
این پلاگین میتونه برای مواردی مانند قیمت ارز و دلار بسیار مناسب باشه یا مواردی شبیه این.یا در مواردی که در سایت کلمات خاص و متغیر استفاده شده و نیاز دارید هر چند وقت یکبار اون رو در تمام مطالب تغییر بدید و یا اینکه در فوتر تمامی مطالب بنر یا تبلیغات قرار دهید و هر ماه تغییر بدید.که برای درامد زایی خوبه.
این پلاگین میتونه بیش از اونی که فکر میکنیم کاربردی باشه.
اگر بشه فیلتر کلماتش به تعداد نامحدود بشه بهترین گزینه برای فیلتر کلماته.
یا بشه چند نمونه فوتر انتخاب کرد که برای تبلیغات بشه چند بنر در مطالب استفاده کرد منظور اینکه اگر در هر مطلبی تگ شماره 1 بود بوگو یا بنر 1 و اگر تگ دوم بود بنر 2 و ...
البته اینها نظر و توسعه پلاگین بستگی بنظر کلی شما داره
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، پیام عمرانی
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ صبح
ارسال: #7
بنظرم بجاي وارد كردن تگ ، بشه از دكمه پيش فرض استفاده بشه خيلي راحت تره ( بدليل تنبلي خودم )
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ صبح
ارسال: #8
اضافه شدن دکمه ادیتور میتونه بهترین گزینه باشه که البته کار زیادی هم میبره ولی میشه در اینده روش حساب کرد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sajjad salehi ، پیام عمرانی
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #9
خب من میخوام مثلا هر جا کلمه ی جوملا در متن اومد به صورت خودکار به مطلبی به اسم جوملا متصل بشه. یه جور لینک داخلی. هم برای سئو خوبه هم کلمات سنگین ور کاربر میتونه به خوبی بفهمه .
مثلا بخش عکاسی کاربر ماوس رو ببره روی کلمه ی شاتر و به صوت تولتیپ عکس کوچک + مطلب خلاصه ای از مطلبی با عنوان شاتر نمایش داده بشه . خیلی وقته دنبال همچین چیزی هشتم . نمونه اش در دیجی کالا جدیدا اجرا شده . (دانشنامه دیجی کالا)
هزینه ای هم داشت بهتر . چون پشتیبانی هم بهتر میشه .
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Reza Ganji
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #10
درود
سجاد جان این سیستم میشه اتو لینک جنریتور که کامپوننت و پلاگین کنار هم هست.البته این پلاگین هم کار مشابهی انجام میده اما بنر و فوتر و .. اضافه داره و کارایی محدود نسبت اون موارد.
درمورد درخواست شما یک کامپوننت برای جوملا 1.5 هست که من با سازنده اش مکاتبه کردم گفت برای جوملا 3.0 گسترش نمیده و اگر پیام وقت بزاره اون رو توسعه بده این مشکل دوستان در جوملا 3.0 به بالا هم حل میشه چون بنظر من نیازی نیست از بیس نوشته بشه و کامپوننت های موجود هم تجاری هستند.
اما این پلاگین میشه تعداد فیلدها و تگ هاش افزایش پیدا کنه و کارایی اون چندین برابر بشه.
من با پیام در مورد اون کامپوننت لینک جنریتور هم صحبت مبکنم و اگر شد در لیست قرار بدیم که انجام بشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان