زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد یک بانک اطلاعاتی
۱۰-۲-۱۳۹۴, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #1
ایجاد یک بانک اطلاعاتی
سلام دوستان
من میخوام یه بانک اطلاعاتی ایجاد کنم که اشخاص بیان و اطلاعات خودشون رو توش وارد کنن و دیگران هم که عضو این سایت هستن بتونن بیان و این اطلاعات
رو مشاهده کنن

1- ((( ولی میخوام برای مشاهده اطلاعات سطح بندی وجود داشته باشه مثلا سطح یک یه سری از اطلاعات وارد شده توسط کاربران رو ببینن
سطح دو اطلاعات بیشتر و سطح سه همه ی اطلاعات پروفایل کاربران رو بتونن ببینن )))

2- ضمن اینکه می خوام یه سری از این اطلاعات که هر کاربر تو پروفایل خودش وارد می کنه اجباری باشه و یه سری دیگه اختیاری

3- و هر کاربر باید یه عکس از خودش هم برای پروفایلش بذاره

4- و بتونم به تعداد دلخواه و نا محدود فیلد برای پروفایل کاربر ها ایجاد کنم که بعضی هاش اجباری باشه پر کردن اش و بعضی های اختیاری

5 - و یه مورد دیگه هم اینکه یه دراپ باکس یا چند دکمه رادیویی جلوی بعضی از فیلد ها وجود داشته باشه که اگر اون فیلد تکمیل شد یکی از گزینه های اون دراپ باکس
یا یکی از اون دکمه های رادیویی هم باید تیک زده بشه

6- و در آخر اینکه می خوام قابلیت جستجو در فیلد های مختلف پروفایل کاربران هم وجود داشته باشه که مثلا بشه جستجو کرد هر کی تو پروفایلش رنگ مورد علاقه اش رو قرمز یا آبی وارد کرده بود یا برند مورد علاقه اش سامسونگ یا ال جی بود

خیلی خیلی خیلی ممممممممممنو ن ........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۹-۵-۱۳۹۵, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #11
RE: ایجاد یک بانک اطلاعاتی
سلام
من میخام با کامیونیتی بیلدر صفحات شخصی و اختصاصی برای کاربرام درست کنم بطوریکه هر شخص پروفایل خودش رو دداشته باشه و بقیه امکان دسترسی به پروفایلش رو نداشته باشن!
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
۳۰-۵-۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #12
RE: ایجاد یک بانک اطلاعاتی
با سلام.
بحث ایجاد بانک اطلاعاتی رو فراموش کنید چون خود اسکریپت ها اعم از جوملا زحمت ساخت دیتابیس ها رو میکشن...

برای انجام چنین کاری میشه تا 95 درصد روی cb حساب کرد ولی خصوصی سازی فیلد ها رو نمیدونم.
توی cb اینطوری میشه تنظیم کرد که یک بخش به عنوان لیست کاربرا داشته باشید و بعد توی اون قسمت به دنبال کاربر خاص یا مشخصات دلخواه جستجو کنید .

موفق باشید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان