زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت محاسبه گر انلاین
۳۱-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۵۰ عصر
ارسال: #1
ساخت محاسبه گر انلاین
سلام
دوستان می خواستم بدونم که افزونه ای برای محاسبه گر انلاین جوملا که بهش مقدار بدیم و همونجا نتیجه رو بده وجود داره مثل این می خوام درست کنم .لینک زیرو ببینین

این یه نوع محاسبه ی مصرف هارد و پهنای باند دوربین مداربسته - دوربین مداربسته

و این Google Translate

واین محاسبات لنز دوربین مداربسته - دوربین مداربسته

پیشاپیش متشکرم از پاسخی که دادید .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۲-۱۳۹۴, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #2
RE: ساخت محاسبه گر انلاین
این مطلب 50 بازدید داشته ولی از این پنجاه نفر کسی اطلاعات نداشته حالا چه میشه کرد پس این سایت ها از کجا اوردند این رو
۵-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۰۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۲-۱۳۹۴ ۰۶:۰۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
اگر کسی چیزی به ذهنش برسه دریغ نمیکنه.یا اکر وجود داشته باشه.
البته توضیحات شما کامل نیست ولی تقریبا منظورتون رو متوجه شدم.
شما یک افزونه نیاز دارید تا بصورت آجاکسی برخی محاسبات رو انجام بده.
من چنین چیزی ندیدم و احتمالا باید سفارش بدید براتون نوشته البته باز هم در صورت امکان و بصرفه بودن هم برای شما هم برای نویسنده ماژول.
درصورت تمایل برای بررسی و نوشتن میتونید فردا تماس بگیرید و سفارش بدید.
بازم اگر نمونه ای در سایت های ایرانی یا خارجی دیدید قرار دهید شاید آماده اش باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۲-۱۳۹۴, ۰۶:۴۱ صبح
ارسال: #4
سلام
دوست عزیز لینک نمونه ای قرار ندادید که بشه دید
ولی اگر محاسبه گر بخواهید فکر کنم با افزونه RS Form بشه نمونه محاسبه گر ساده درست کرد یا با Breezing Form
در غیر اینصورت باید براتون نوشته بشه به صورت اختصاصی که میتونید با جناب گنجی تماس بگیرید در این مورد
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۱-۶-۱۳۹۴, ۰۶:۴۲ عصر
ارسال: #5
من هم نیاز دارم هم چین چیزیو کسی میتونه راهنمایی کنه؟
امضاء digimobileco
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۶-۱۳۹۴, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #6
دوست گرامی متن زیر لطفا ببنید
نقل قول: اگر کسی چیزی به ذهنش برسه دریغ نمیکنه.یا اکر وجود داشته باشه.
البته توضیحات شما کامل نیست ولی تقریبا منظورتون رو متوجه شدم.
شما یک افزونه نیاز دارید تا بصورت آجاکسی برخی محاسبات رو انجام بده.
من چنین چیزی ندیدم و احتمالا باید سفارش بدید براتون نوشته البته باز هم در صورت امکان و بصرفه بودن هم برای شما هم برای نویسنده ماژول.
درصورت تمایل برای بررسی و نوشتن میتونید فردا تماس بگیرید و سفارش بدید.
بازم اگر نمونه ای در سایت های ایرانی یا خارجی دیدید قرار دهید شاید آماده اش باشه.
در همین پست ارسال شده و همینطور متن

نقل قول: سلام
دوست عزیز لینک نمونه ای قرار ندادید که بشه دید
ولی اگر محاسبه گر بخواهید فکر کنم با افزونه RS Form بشه نمونه محاسبه گر ساده درست کرد یا با Breezing Form
در غیر اینصورت باید براتون نوشته بشه به صورت اختصاصی که میتونید با جناب گنجی تماس بگیرید در این مورد

کاملا گویا هست که چنین چیزی دقیقا وجود نداره ولی می شه با محدودیت در RSFORM انجام داد ولی اگر نیاز دارید باید اختصاصی براتون نوشته بشه
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #7
درود بر شما
بنده با ار اس فرم میتونم براتون درست کنم
نمونه اش رو هم میتونید تو لینک زیر ببینید

در فرم فوق شما یک بار قسمت تنظیمات فرم را تکمیل کنید متوجه منظور بنده میشوید ، همچنین کاملا پویا هست و بر اساس تعداد پیامک و شماره ، تعرفه هر پیام متفاوت می شود
درضمن به طور لحظه به لحظه هزینه محاسبه شده و در قسمت حسابداری نمایش داده می شود.

در صورت نیاز به این امر پ.خ دهید یا با شماره هایی که در امضا هست در تماس باشید

موفق و پیروز باشید
امضاء محمدرضا بهارلو

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان