زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده مشکل در عدم ارسال ایمیل
۲۷-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #1
مشکل در عدم ارسال ایمیل
با سلام

من مشکلی که دارم در عدم ارسال ایمیل توسط کامپوننت های جوملام هستش

مثلا کامپوننت RS FORM و یا هیکا شاپ و ... که باید ایمیلی رو بعد از انجام کار یا تکمیل فرم به ادرس مشخص شده ارسال کند این ارسال ایمیل را انجام نمی دهد و یه ایمیل با محتوای زیر به ایمیل تنظیم شده هاست ارسال می شود :

Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

mrt1369@gmail.com
host gmail-smtp-in.l.google.com [74.125.136.27]
SMTP error from remote mail server after end of data:
550-5.7.1 Unauthenticated email from yahoo.com is not accepted due to domain's
550-5.7.1 DMARC policy. Please contact administrator of yahoo.com domain if
550-5.7.1 this was a legitimate mail. Please visit
550-5.7.1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
to learn about DMARC
550 5.7.1 initiative. wt7si9873516wjc.159 - gsmtp

------ This is a copy of the message, including all the headers. ------

Return-path: <ittaher@yahoo.com>
Received: from localhost ([127.0.0.1]:43464 helo=ariasafe.com)
by res1.abtinweb.com with esmtp (Exim 4.85)
(envelope-from <ittaher@yahoo.com>)
id 1YiT68-0008Uz-5q
for mrt1369@gmail.com; Thu, 16 Apr 2015 00:05:44 +0430
Date: Wed, 15 Apr 2015 21:35:44 +0200
To: mrt1369@gmail.com
From: =?utf-8?B?2KrZhdin2LMg2KjYpyDZhdin?= <ittaher@yahoo.com>
Reply-To: =?utf-8?B?2KrZhdin2LMg2KjYpyDZhdin?= <ittaher@yahoo.com>
Subject: =?utf-8?B?2KrZhdin2LMg2KjYpyDZhdin?=
Message-ID: <5552dfa81af2b0429000b7fc3aece786@ariasafe.com>
X-Priority: 3
X-Mailer: PHPMailer 5.2.1 (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
MIME-Version: 1.0
Content-Transfer-Encoding: 8bit
Content-Type: text/html; charset="utf-8"

با مدیریت هاست هم صحبت کردم می گن مشکل از ما نیست

تنظیمات ایمیل جوملام هم به شکل زیر است

[تصویر:  1429205729.jpg]

کسی می دونه مشکل از چیه و چه طور رفع میشه

با تشکر
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۱-۳-۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #21
RE: مشکل در عدم ارسال ایمیل
مرسی که گفتین . منم تست نکرده بودم ولی احتمالا ارسال نشه به دلیل تفاوت پروتکل یاهو

اینم نسخه فارسی این ماژول

فایل‌(های) پیوست شده
mod_S5tellafriend_current_persian.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 5
اندازه 5.34 کیلوبایت

امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| sms : 500021995
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط zohre.alv ، neda912
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۰۰ عصر
ارسال: #22
سلام..آقای صابری یه مشکلی وجود داره..این اگه یه کامپوننت هست چرا اصلا مدیریتی نداره..و توی مدیریت ماژول وقتی فعال میکنم اصلا میزنه فایل xml نیست در حالی که در نسخه انگلیسی موجود هست و اینکه من اصلا کار با این ماژول رو نمیدونم چه جوری هست اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین..ممنون

عکس 1:

عکس2:
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ عصر
ارسال: #23
دوست عزيز قرار شد شما اين رو چك كنيد ، بعد اين كامپوننت نيست گفتم كه ماژوله ؛ الان توي عكس دومتون نمايش داده شده ؛ چيز خاص ديگه اي نداره . شما فقط يك موقعيت بهش بديد و منتشرش كنيد و از قسمت كاربري ايميل خودتون و دوستتون رو بنويسيد ببينيد آيا مشكل حل ميشه يا خير .

يونيكد XML اين فايل يذره مشكل داره با utf-8 سازگار نيست براي همين شايد با مشكل برخوردين .

شما اينكار رو انجام بديد ؛ نتونستين دسترسي بدين براتون چك كنم
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ عصر
ارسال: #24
متوجه شدم ماژول هست معذرت میخوام من فک کردم اولش کامپوننت هست و میشه به ازای هرمطلبی این رو فعال کرد و الان فعال کردم و برای انگلیسیشم مشکلی ندارم و خیلی خوب کار میکنه اما من برای زبان فارسی سایتم خوب فارسی شدشو میخوام
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۴۰ عصر
ارسال: #25
سلام
زبان فارسی از سایت سازنده دانلود شده و طبق گفته آقای پور دریایی ممکنه با utf8 سازگاری 100 درصد نداشته باشه .اما اگه در دیتابیس ،فیلدهای مربوط به این ماژول روی یونیکد و یا زیر شاخه های utf8 قرار بگیرند بهتر کار کنه.
اگه دوست داشتید دسترسی هاست و مدیریت بدید تا بنده یا جناب پوردریایی بررسی کنیم.
موفق باشید
امضاء autopayamak
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک
ثبت دامنه و میزبانی وب - سامانه پیام کوتاه - نصب و راه اندازی شبکه - اعطای نمایندگی
| sms : 500021995
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط neda912
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #26
نيازي به تغييرات خاصي نيست ؛ شما فقط اگر مشكلتون حل شده و ايميل درست ارسال ميشه بگيد تا ماژول رو دوباره فارسي كنم ؛ متاسفانه ديروز ماژولي كه ترجمه كردم رو حذف كردم چون ازتون خبري نشد گفتم مشكلتون حل شده
امضاء Pourdaryaei

بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ عصر
ارسال: #27
من نمیدونم مشکل از چیه که من روی سایتم ماژول انگلیسی رو نصب کردم و مشکلیم نداشت بعد امروز ماژول فارسی رو که آقای صابری زحمت کشیده بودن گذاشتن رو نصب کردم روی همون سایت و متاسفانه همون مشکل xml رو میزنه در حالی که همین رو روی لوکال نصب میکنم مشکلی نداره نمیدونم مشکل از اینه که یه نسخه انگلیسیشو قبلا نصب کردم بعد اینو که مشکل دار شده..نمیدونم مشکل از چیه
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #28
شما فايل XML رو فعلا بيخيال شيد ؛‌ مشكل اصلي حل شد ؟ ارسال ايميل مشكلي ندارين
امضاء Pourdaryaei

بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #29
همون ماژول انگلیسی که خودتون گذاشته بودین و در ابتدا نصب کرده بودم و کار میکنم هیچ مشکلی برای ارسال ایمیل نداره و به درستی کار میکنه
بازگشت به بالا
۲۳-۳-۱۳۹۴, ۰۴:۱۶ عصر
ارسال: #30
خب اوكي ، اون قسمتهايي رو كه نياز داره سر فرصت برات ترجمه و راست چين ميكنم
امضاء Pourdaryaei

بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط zohre.alv ، autopayamak ، Reza Ganji
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان