زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با مموری لیمیت در xampp
۱۹-۱-۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #1
مشکل با مموری لیمیت در xampp
سلام
موقع نصب بسته نصبی بکاپ که با akeba از سایت گرفته شده روی لوکال این خطای محدودیت اختصاص مموری رو میده

Invalid response:
Fatal error: Out of memory (allocated 1871970304) (tried to allocate 1150418 bytes) in C:\xampp\htdocs\xxx\installation\framework\database\driver.php on line 1317

هر روشی به کار بردم درست نشد
lمقدار محدودیت مموری رو در فایلهای index.php . configuration.php administrator/index.php و... با کد
ini_set('memory_limit', '-1');
تغییر دادم درست نشد
در php.ini مقدار رو از 1 مگابایت 64 مگ 128 مگ تا 512 مگابایت تغییر دادم مشکل حل نشد نهایتا مقدر رو -1 کردم (نامحدود) بازم درست نشد واین ارور رو که بالا میبینید داد یعنی حداکثر مموری روی سیستم هم جواب نداد
البته حجم خود نسخه نصبی بکاپ حدودا 250 مگابایت هست
دیتابیس 105 مگ

حل مشکل از نظر شما؟
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با مموری لیمیت در xampp
خب اول از یک جوملای نصب شده روی لوکال به منوی سیستم اطلاعات برید اطلاعات php رو چک کنید که درست اضافه کرده باشید .
max_execution_time رو هم زیاد کنید .
خطای مشابه در اینجا

مشکل طرف از یک مطلب خیلی بلند بوده .
پیشنهاد داده که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

extract wizard رو نصب کنی و مرحله به مرحله با اون جوملا رو نصب کنی تا مشکل رو پیدا کنی .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sasanu
۱۹-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #3
بله از extract wizard استفاده کردم
max_execution_time رو هم قبلا افزایش داده بودم وبقیه پرامترهای php.ini رو تنظیمات اعمال شده
max_execution_time رو باز هم افزایش دادم از 300 به 600 و بالاتر
فعلا هنوز به نتیجه نرسیدم
امضاء sasanu

۱۹-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۵ عصر
ارسال: #4
من يه پيشنهاد ميكنم ، يه بار به جاي زمپ از لاراگون استفاده كن .

من يه مدتيه ازش استفاده ميكنم ، ديگه بقيه رو كنار گذاشتم ؛ اين مشكلات هم ديگه برنخوردم
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط sasanu
۱۹-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ عصر
ارسال: #5
اول با wampرفتم نشد با xampp فعلا این مشکل رو دارم
جداول sql رو هم چک میکنم ببینم مشکل از کجاست
نت رو هم زیرو رو کردم
لاراگون رو هم امتحان میکنم
فعلا..
امضاء sasanu

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان