زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی در مورد یک هاستینگ خوب
۱۰-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #1
درخواست راهنمایی در مورد یک هاستینگ خوب
درود
دوستان عزیز بنده یک هاستینگ میخوام ک خدمات پشتیبانی خوبی داشته باشه

توضیحات:
بنده از الکت هاست -هاست و دامین گرفتم بد نبود ولی گران بود
بعد هاستینگم را بصورت اشتراکی و نامحدود به تاپ هاست انتقال دادم که اول کار خیلی تبلیغات خوبی میکرد ولی بعد اینکه فضا اجاره کردم
فقط کار ساسپند کردن سایت را بدون اخطار بخوبی انجام میدن و تا اشکال کوچکی پیش بیاد ساسپند
زیاد اپ تایم هم نیست بارها بی دلیل سایتم بالا نمیاد و ایمیل ارسال نمیشه چند هفته کلا میگن شکیبا باشید همه چی بهم ریخته اولش گفتن بکاپ هفتگی ولی بکابی ک ازشون خواستم گفتن ماله یک ماهه پیشه و تازه گفتن بازگردانی بکاب بعد از اولین بار هزینه داره و...
کلا اصلا راضی نیستم
برای ارسال یک ایمیل باید روزها تیکت بازی کرد تیکت میزنم یچیز دیگه میگه یارو- مثلا تیکت زدم که : به ۵۰ کاربر ایمیل گروهی زدم همه برگشت خورده محدودیت ارسال ایمیل چجوریه ؟ و مشکل را بررسی کنید
جواب داده : محدودیت ارسال در هر ساعت ۱۰۰ عدد ایمیل است و تعداد ارسالی شما بیش از حد مجازه
خب من چی بگم بهش آخه
خلاصه سرتون را درد نیارم دلم خونهInlove
تو مملکت ما خم هیچ نهادی نیست که ادم بتونه اعتراض کنه پولتو میگیرن بعدش میگن همینه ک هست

درخواست:
میخواستم دوستان هاست نامحدود اشتراکی ارزون پیشنهاد بدید ممنون میشم
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱-۱۳۹۴, ۰۲:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست راهنمایی در مورد یک هاستینگ خوب
مرسی بررسی میکنم - کمدو نمدونم چیه
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۱-۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #3
گواهی ssl بر روی دامنه داده میشه
یه پروتوکول امنیتی هست که سایت را با https شروع میکنه و باعث افزایش فوق العاده امنیت میشه

البته توضیحات در مورد گواهی ssl زیاد هست کو با جستجو توی نت میتونید پیدا کنید
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad2232 ، imaniman
۱۱-۱-۱۳۹۴, ۰۲:۵۱ صبح
ارسال: #4
گواهی کومودو comodo یک شرکت هست که گواهی صادر میکنه مثل گو ددی و گوگل و ...
در ضمن باید بدونید که گواهی ssl به دلیل تحریم بودن ایران روی دامنه های .ir ثبت نمیشه (البته به صورت ولید) ولی شرکت هایی هستند که با هزینه های بالا به صورت ولید یا با هزینه های خیلی کم به صورت نا معتبر صادر میکنند (شرکتی که خود نماد اعتماد الکترونیک معرفی میکند)
موفق باشید
امضاء mohammad2232

سپاس شده توسط imaniman
۱۷-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #5
از پارس جوم هاست خریداری کنید همین وب سایت زیر نوشتتون لینکش هست من دهها هاست روش دارم تا حالا که قطع نشده
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
۱۷-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۴۸ عصر
ارسال: #6
منم چند ساله با پارس جوم هاست کار میکنم هیچوقت مشکل نداشتم.
از اون گذشته چون زیر نظر یکی از بهترین انجمن های جوملاست همیشه آقای گنجی سعی کردند که از هرنظر سازگاری خودشو با نسخه های جوملا و افزونه هاش حفظ کنه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان