زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در تاریخ k2
۹-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۴۸ عصر
ارسال: #1
مشکل در تاریخ k2
سلام دوستان, وقت بخیر

من با تاریخ k2 مشکل دارم و میشه گفت همۀ روش هایی که توی نت و فروم ها بهش برخوردم رو امتحان کردم و نتیجه نگرفتم.

ابتدا k2 نسخه 2.6.7 روی بسته نصبی فارسی شده نصب بود؛ بعدش با توجه به راهنماییی ها چندین نسخه بالاتر و پایین تر روش نصب کردم و روش های مختلف رو امتحان اما نتیجه ای نداد (روش هایی که برای سایر قالب ها قبلا جواب میداد.)

الان نسخه 2.6.8 نصبه , وقتی دارم مطلب میذارم، تاریخ های سمت چپ (توی ادمین) درست هستن؛ وقتی مطلب رو می خوام ادیت کنم هم باز هم همون تاریخ ها درست هستن؛ وقتی مطلب رو ادیت می کنم تاریخ آخرین به روز رسانی مطلب رو هم درست نشون میده اما تاریخ خود انتشار رو هم در سایت و هم در ادمین به صورت ناقص مثلا 19/10/772 - 15:45 نشون میده. (منظور از ادمین زمانیه که همه مطالب پشت سر هم هستن و نه در
زمانی که خود مطلب رو باز کردم و در حال ادیت هستم)
حالا اگر زمان مدیریت رو انگلیسی کنم، موقعی که مطلب میذارم و یا مطلب روی سایت قرار میگیره تاریخ میلادی
رو درست نشون میده , اما اگر زبان رو به فارسی برگردونم ، مطلبی که قبلا به تاریخ انگلیسی گذاشته شده رو به تاریخ شمسی اما برعکس نشون میده.
یعنی 12/4/1394 (جای سال و روز برعکس)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در تاریخ k2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #3
متاسفانه این روش رو هم امتحان کردم و توفیقی حاصل نشد؛
همیشه با این روش مشکل رو حل می کردم اما این دفعه نشد.
۱۰-۱-۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ صبح
ارسال: #4
خب معمولا موقعی که تاریخ خراب میشه چاره ای جز حذف و انتشار دوباره ی مطلب نیست و البته اگه وارد هستین از داخل phpmyadmin تاریخ رو میشه تصحیح کرد . نسخه ی کی 2 جدید 2.6.9 با تقویم جداگونه ی فارسی روی نت با قیمت خیلی کم هست از اون استفاده کنید .
 سپاس شده توسط astanedoost
۱۰-۱-۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #5
نسخه های رایگان زیادی رو امتحان کردم منتها جواب نگرفتم.
ولی الان نسخه ارس 2.6.9 رو امتحان کردم درست شد؛ منتها تاریخ رو برعکس نمایش میده یعنی : 09/01/1394
هم در سایت و هم در مدیریت مطالب.
د راین مورد اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
۱۰-۱-۱۳۹۴, ۰۳:۱۲ صبح
ارسال: #6
فرمت تاریخ در فایل زبان یا تنظیمات کلی ک2 باید باشه چیزی شبیه به y:d:m کافیه وارونه اش کنید . شما در فایل زبان به دنبال date جستجو کنید نبود در تنظیمات کلی کامپوننت بگردید . البته چون هزینه پرداخت کردید بهتره از خود فروشنده درخواست کنید اصلاح کنه .
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان