زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با جومشاپینگ
۹-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #1
مشکل با جومشاپینگ
سلام دوستان عزیز
من چند تا سوال و مشکل با جومشاپینگ داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
1- چطور یک قسمت پستی کامل راه اندازی کنم؟ توی جومشاپینگ فقط کشور رو نشون میده نه شهر ها رو و همینطور امکانی نیست که مثل سایت پست قیمت برای شهر و استان و استان همجوار و ... مشخص شود
2-فایل pdf ایجاد شده از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند چطور باید این موضوع رو درست کنم؟
با تشکر از شما
امضاء mohammad2232
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با جومشاپینگ
سلام
برای قسمت اول منم این مشکل رو دارم و نتونستم کامل حلش کنم.
من برای این بخش از قسمت گزینه ها، ابتدا توی بخش قیمت حمل و نقل چند گزینه جدید با توجه به استان ها درست کردم؛ مثلا استان های تهران, البرز و اصفهان توی یک گزینه و هزینه پستشون هم دوهزار تومان. و استان های خراسان و سیستان هم یک گزینه و هزینه پست شون هم سه هزار و ... .
بعدش توی همین گزینه ها, توی بخش روش های حمل و نقل هم گزینه های متناسب با قیمت های حمل و نقل درست کردم (وقتی وارد این گزینه ها بشید متوجه میشید چطوریاس ) . در واقع این روش های حمل و نقل هستن که توی سایت موقع خرید دیده میشن و مشتری می تونه انتخابش کنه.
یکی از مشکلات این روش اینه که اگر مشتری از یک محصول مثلا 5 تا خرید کنه، صرفا هزینه پستی یک محصول ازش دریافت میشه و من هنوز نتونستم این مشکل رو حل کنم. (مثل این میشه: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

در مورد سوال دوم هم باید ابتدا جملات مربوطه رو ترجمه کنید . (از توی روت هاست)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mohammad2232
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان