زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل شده ماژول آخرین مطالب جوملا 3
۲-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #1
ماژول آخرین مطالب جوملا 3
سلام خسته نباشید خواهشا اگه ک ماژولی برای نمایش آخرین اخبار به همراه تعداد بازدید برای جوملا 3 شبیه به این ماژول در سایت مرکز ملی ایدز ایران سراغ داره راهنمایی کنه الان چند روزه دنبال این مازول هستم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماژول آخرین اخبار سمت راست
عکس هم ضمیمه شده

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
۲-۱-۱۳۹۴, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول آخرین مطالب جوملا 3
از ماژولی که پیوست کردم استفاده کنید ؛ فقط اگر میخواید اون شکلی باشه باید استایلش رو تغییر بدید . در کل کارش همینه ؛ من خودم استفاده میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ببینید

فایل‌(های) پیوست شده
mod_flexitrendynews_v3xx.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 160
اندازه 10.94 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، رضاندیمی ، پیام عمرانی ، YasinDesign ، sajjad salehi ، lakboy ، lak-zaban
۳-۱-۱۳۹۴, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #3
(۲-۱-۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ صبح)Pourdaryaei نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ماژولی که پیوست کردم استفاده کنید ؛ فقط اگر میخواید اون شکلی باشه باید استایلش رو تغییر بدید . در کل کارش همینه ؛ من خودم استفاده میکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید ببینید

سلام
هرکاربری که بخواد تغییراتی در ظاهر هر ماژول - کامپوننت و یا قالب انجام بده و دانش این کار را نداره میتونه برای بنده اطلاعات و شرح درخواست را پ خ کنه تا براش انجام بدم
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، lakboy
۴-۱-۱۳۹۴, ۰۵:۴۳ عصر
ارسال: #4
مرسی ممنون دستت درست
عیدتونم مبارک
بازگشت به بالا
۴-۱-۱۳۹۴, ۰۶:۰۲ عصر
ارسال: #5
لطفا بعد از حل مشکلتون از کذینه تشکر و اعتبار استفاده کنید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

بازگشت به بالا
۱۱-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #6
سلام
من از ماژول استفاده کردم دستتون درد نکنه ولی بعد چند روز متوجه این مشکل شدم که مطالب رو اصلا به ترتیب تاریخ نمیچنه و همیشه قاطی میکنه
بازگشت به بالا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان