زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پلاگین
۱۹-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #1
مشکل در پلاگین
مقتی که وارد قسمت نصب حذف/پلاگین می شوم پیغام خطا زیر در ظاهر می شود مشکل از کجاست؟

XML Parsing Error at 1:37. Error 108: Unknown
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در پلاگین
اين آموزش رو يه نگاهي بنداز : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۲۰-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #3
این آموزش و دیدم اینطوری که من در آموزش فهمیدم اگه اشتباه نکنم

منظورش به ماژول بوده و من در پلاگین مشکل دارم حال اگه این پیغام خطا برای هر دو یکی باشه
باز هم نوشته بود که وارد ویرایش ماژول شده فایل xml ویرایش کنم یعنی قسمت ورژن رو بر روی 1.0 قرار بدم .
من خوب متوجه این آموزش نشدم
از دوستان کسی میدونه من باید کجا و چجوری ایم مشکل رو برطرف کنمBlush
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۰-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۵-۱۳۹۰ ۰۵:۴۲ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
اين صفحه كه جناب پوردريايي معرفي كردند مشكل را توضيح داده است !
در صورتي كه مشكل حل شد در اينجا هم روش كار را توضيح دهيد !
به طوركلي مشكل از فايل xml بايد باشد و نوشته ميتونيد نينجا اكسپلورر را نصب كنيد و وارد مديرت ماژول ها يا پلاگين ها شويد و فايل xml را اگر مشكل دارد ويرايش كنيد و بايد به صورت استاندارد باشد !
البته روي سيستم هم ميتونيد تست كنيد !

اگر مشكل از افزونه خاصي باشد آخرين افزونه هايي كه نصب كرديد حذف كنيد ببينيد مشكل از فايل xml كدوم ميتونه باشه !

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان