زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای تغیرات در کوئری قطعه کد
۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #1
راهنمایی برای تغیرات در کوئری قطعه کد
با سلام به دوستان

من یک ماژول نمایش خبری دارم که کل مطالب سایت رو نمایش می دهد من می خوام با توجه به فیلد جدیدی که ایجاد کرده ام مطالب مثلا یک هفته اخیر یا یک ماه اخیر و ... رو نمایش دهد

تونستم شرط را ایجاد کنم و کدش رو بزنم (فقط خروجی که من برای شرطم مشخص کردم تایتل را بر می گردوند ) من می خواهم همه چیز هایی که در قطعه کد مشخص شده (از جمله تایتل - خلاصه مطلب - مجموعه و عکس و ... ) هم با این شرط زمانی نمایش داده شود

در واقع می خواهم به فرمت قدیمی که نمایش ماژول داشت این شرط بازه زمانی خودم رو اظافه کنم

در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد مربوط به شرطی که خودم نوشتم را قرار دادم (mycode )

همچنین دو فایلی که کوئری های قبلی ماژول توش قرار دارد رو هم قرار دادم (modulelayout.php _ content.php )

حالا مشکل اینجاس که نمی دونم چه طور اون کد mycode را در بین کد های (modulelayout.php _ content.php ) قرار دهم

کل ماژول را هم می توانید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنید
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای تغیرات در کوئری قطعه کد
متوجه منظور شما نشدم ولی فکر کنم require_once به کارتون بیاد .
احتمالا این کد همین الان توی هدر فایل اصلی تون هست .
require_once( dirname(__FILE__) . '/helper.php' );
این جور موارد مربوط به php میشه . توضیحات ابتدایی مورد نیاز رو اینجا پیدا کن .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mrt69
۱۹-۱۲-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #3
من می خوام صرفا یک شرط به مجموع شرط های کوئری ماژول اضافه کنم

چون تعداد ایتم هایی که این ماژول چاپ می کنه زیاده و شامل تایتل - مجموعه - لینک عکس و ... می باشد نمی خوام از اول بنویسم که با فلان شرط حالا این چیز ها رو چاپ کن و می خوام صرفا به شرایط و تنظیمات فعلی ماژول این یک شرط رو اضافه کنم
امضاء mrt69
۱۹-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۵۱ صبح
ارسال: #4
خب اولا شما نمیتونید تو جوملا این طوری دستورات اسکیوال بنویسید . توی یه تاپیک دیگه هم بهتون گفتم تو جوملا این طوری نوشته میشه .
$query->where($db->quoteName('id')." = ".$db->quote($user_name));
این دو صفحه ور حتما بخون

دوما ماژول دانلود نشد .
 سپاس شده توسط mrt69
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان