زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالا نیامدن سایت و ادمین بعد از ارتقا
۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #1
Video بالا نیامدن سایت و ادمین بعد از ارتقا
با سلام خدمت دوستان بنده یه فروشگاه درست کردم که کامپوننتش ویرچومارته من موقع ارتقای جوملا از 2.5.28به جوملای ۳ وقتی بروزرسانی کامل شد دیگه ادمین و سایت بالا نیومد فقط صفحه سفیده ولی سی پنلم بالا میاد لطفا راهنمایی کنید

روزرسانی به نسخه های جدید جوملا یکی از نیاز های اصلی یک وب سایت جوملایی می باشد. بروزرسانی به نسخه جدید جوملا دارای فواید و ثمراتی خواهد بود که کاربران را ترغیب به بروزرسانی نسخه جوملای سایت خود می کند. امکاناتی مانند افزایش امنیت سایت و بهره مندی از امکانات جدید تعبیه شده در نسخه های جدید جوملا، مثالی از این فواید می باشند.
حال شما از طریق پنل مدیریت وب سایت خود، اقدام به آپدیت جوملا می کنید، پس از بروزرسانی به نسخه جوملا 3.2، ناگهان با صفحه سفید یا صفحه خطایی مانند خطای زیر مواجه خواهید شد:

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /PATH-TO-YOUR-SITE/plugins/system/remember/remember.php on line 94

در صورتی که خطایی نمایش داده نشد، باید تنظیمات نمایش خطا در جوملا را فعال کنید. فایل configuration.php را باز کنید و متغییر error_reporting را در این فایل بیابید.

این متغییر به صورت پیشرفض به صورت زیر تنظیم شده است:

public $error_reporting = 'default';
متغییر مورد نظر را به صورت زیر تنظیم کنید:

public $error_reporting = 'maximum';
حال بعد از ورود به پنل مدیریت سایت، خطای اشاره شده موجود، نمایش داده خواهد شد.

برای رفع خطای موجود و امکان ورود به پنل مدیریت سایت، در هاست خود به مسیر زیر مراجعه کنید:

/PATH-TO-YOUR-SITE/plugins/system/remember/remember.php
فایل remember.php را به remember_back.php تغییر نام دهید. بعد از تغییر نام فایل،دیگر به پنل مدیریت سایت دسترسی خواهید داشت، کافیست نام کاربری و رمز عبور مدیر را وارد بفرمایید تا وارد مدیریت سایت شوید. پس از ورود به مدیریت سایت با خطای زیر مواجه خواهید شد:

1146 Table 'xxx.v0bG4W_content_types' doesn't exist SQL=SHOW COLUMNS IN `v0bG4W_content_types` WHERE field = 'content_history_options'
در ادامه برای رفع این خطا نیز ، در مدیریت سایت خود به مسیر زیر مراجعه بفرمایید:

مدیریت سایت -> افزونه ها -> مدیریت افزونه ها -> سمت راست پایگاه داده
در قسمت فوقانی این صفحه دکمه ای با نام "بروزرسانی" یا "Fix" وجود دارد، کافیست این دکمه را کلیک کنید تا جداول پایگاه داده شما بروزرسانی شده و مشکلات موجود برطرف شوند.
در صورتی که بعد از ورود به این صفحه دوباره با خطای زیر مواجه شدید:

1146 Table 'xxx.v0bG4W_content_types' doesn't exist SQL=SHOW COLUMNS IN `v0bG4W_content_types` WHERE field = 'content_history_options'
پایگاه داده شما دچار نقص و کمبود جدول content_types می باشد و برای رفع خطای موجود ناچار به ویرایش پایگاه داده هستید. برای ویرایش پایگاه داده، در پنل مدیریت هاست خود، گزینه ای در قسمت مدیریت دیتابیس با نام phpmyadmin وجود دارد، بعد از کلیک بر روی این گزینه به صفحه مدیریت پایگاه های داده سایت خود وارد می شوید. حال پایگاه داده ای که برای سایت شما استفاده شده است را باز کنید، در قسمت فوقانی این صفحه ، منوی SQL را کلیک کنید، در کادر باز شده کد زیر را وارد بفرمایید:

CREATE TABLE IF NOT EXISTS `#__content_types` (
`type_id` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,
`type_title` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '',
`type_alias` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '',
`table` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '',
`rules` text NOT NULL,
`field_mappings` text NOT NULL,
`router` varchar(255) NOT NULL DEFAULT '',
`content_history_options` varchar(5120) COMMENT 'JSON string for com_contenthistory options',
PRIMARY KEY (`type_id`),
KEY `idx_alias` (`type_alias`)
) ENGINE=InnoDB DEFAULT CHARSET=utf8 AUTO_INCREMENT=10000;
حال دکمه Go را در انتهای این صفحه کلیک کنید تا دستور sql نوشته شده در پایگاه داده شما اجرا شود و جدول content_types به دیتابیس شما افزوده شود.
نکته : دقت بفرمایید که در کد بالا به جای #__ باید پیشوند جداول دیتابیس خود را وارد بفرمایید. برای نمونه پیشوند جداول مثال ما "v0bG4W_" می باشد.
بعد از اجرای دستور بالا و ایجاد جدول content_types به صفحه مدیریت سایت و مسیر اعلام شده در بالا مراجعه کنید و دکمه "بروزرسانی" را کلیک کنید تا جداول پایگاه داده شما بروزرسانی شوند.
حالا می توانید فایل remember_back.php را به نام قبلی خود(remember.php) باز گردانید.

این کلا راهکار برگشته ولی متاسفانه توی مرحله دوم به مشکل خوردم با خطای زیر مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #2
RE: بالا نیامدن سایت و ادمین بعد از ارتقا
دوست عزيز اميدوارم نسخه پشتيبان از وبسايتت داشته باشيد , وقتي از يك نسخه به سري جديدتر جوملا ميخوايد ارتقاء بديد بايد يك سري قوانيني رو رعايت كنيد ؛ همينطوري نيست فايلها رو كپي كنيد يا دكمه ارتقاء رو بزنيد ...
شما اول بايد تمام افزونه هاي نسخه 2.5 رو غيرفعال كنيد ، قالبتون رو برداريد بعد كه ارتقاء دادين نسخه هايي كه با جوملاي 3 سازگار هستند رو نصب كنيد .

لينك زير رو ببينيد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، poyabahramy ، Reza Ganji
۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #3
الان چطور میتونم سایتمو احیا کنم آیا امیدی هست لطفا راهنمایی کنید البته من یه اشتباه بزرگ داشتم اینکه ویرچومارت اصلا نسخه ۳ نداره که من اراتقاش دادم در صورت دسترسی من در خدمتم
۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۳۶ عصر
ارسال: #4
از پشتيبان هاستتون بخوايد آخرين بك‌آپتون رو بهتون برگردونه . دوباره سايتتون رو راه اندازي كنيد ؛ اگر خواستيد سايت رو بروز رساني كنيد مواردي كه گفتم رو رعايت كنين
امضاء Pourdaryaei

۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ عصر
ارسال: #5
من نمیخوام دوباره حذف و نصبش کنم همینو میخوام احیا کنم میتونید کمک کنید دسترسی بدم زحمتشو بکشین
۱۴-۱۲-۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #6
دوست عزيز آخرين نسخه پشتيبان قبل از خراب شدن سايتتون ميشه همون سايتتون ، چيزي عوض نميشه
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط poyabahramy ، Zudia ، sajjad salehi ، محمدسلیمانی
۱۵-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ صبح
ارسال: #7
دوستان کسی هست همین پروژمو احیا کنه ممنون میشم راهنمایی کنه من نسخه پشتیبان از پروژم ندارم
۱۵-۱۲-۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ صبح
ارسال: #8
آقای پوردریایی گفتن که بیشتر هاستها قابلیت برگردوندن بک آپ رو دارن شما تماس بگیرید بر میگردونن به قبل از خرابی . خودشون باید سایتت رو احیا کنن .
و دفعه ی بعدی حتما بک آپ بگیرین .
این افزونه ها میتونه کمک کنه .
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #9
مشکل همین جاست من هاستمو از مهر هاست mehrhost.com خریدم ولی یه بک آپم با پسوندtar.gz به من داده میگه این بک آپشه میگم واسه من رو هاستم دوباره نصب کن میگه به طراحت بگو برگردونه زیر بار این مسولیته تبدیلش نمیره الانم دوستان برنامه نویس از فرصت سوء استفاده میکنن رقمای 30تومن 50تومن میگن در صورتی که کارش در حد چند دقیق بیشتر نیست از تمامی دوستان خواهش میکنم از مراکز معتبر هاستشونو تهیه کنن حالا من این حرفو زدم شاید بعضی دوستان بگن برای خراب کردن شخص یا سایت خاصی داره این حرفارو میزنه ولی نه خدا وکیلی به دور از انصافه کسی خدماتش درست باشه و خلافش گفته بشه اگه کسی میخواد نسبت به ارائه خدماتش پشتیبانی بده باید بدون نقص و راضی کننده باشه واسه گفته هامم سند دارم
از همه دوستان میخوام تو گرفتن هر نوع خدماتی توی هر صنفی نوع پشتیبانی و خدماتو مشخص و طی کنه و فقط و فقط از مراکز معتبر تهیه کنید گر چه مهر هاست هم نماد داره هم شماره ثبت ولی متاسفانه توی پشتیبانیش کوتاهی میکنه
اگه این مطلبم منتشر شد که از مدیر سایت پارس جوم کمال و تشکر دارم ولی اگه نه میدونم که دوستان توی گفته شدن واقعیات موجود سانسور اطلاعاتی دارن و این خود جای تاسف داره
۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #10
ببینید دوست عزیز ، خب الان بک اپ رو برگردونده , بالاخره از هیچی بهتره ؛ کافیه نصبش رو دوباره انجام بدی ، اگر مشکلی داشتی بک آپ رو برا من بفرستید سعی میکنم براتون انجام بدم .

البته رایگان
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط poyabahramy
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان