زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تعویض عکسهای camp26_yetanotherslideshow
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #1
Question نحوه تعویض عکسهای camp26_yetanotherslideshow
سلام.
یه سوال داشتم. از چه طریقی می تونیم عکسهای جدید به ماژول camp26_yetanotherslideshow اضافه کنیم و عکسهای پیش فرض اون رو از طریق صفحه مدیریت ماژول تغییر بدیم؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: نحوه تعویض عکسهای camp26_yetanotherslideshow
کار راحتی کافی رو عکس موجود راست کلیک کنید و آدرس عکس ها رو ببنید بعد وارد کنترل پنل هاست شوی و عکس ها رد حذف یا جایگزین کنید البته من با این ماژول کار نکردم ولی اکثر ماژول ها اسلاید شو یه مسیری برای قرار دادن عکس دارن ولی اینکه شما فرمودید عکس پیشفرض وجود داره باید بگم که پوشه ای برای این افزونه در نظر گرفته شده تا عکس ها رو از آن قسمت فراخوانی میکند و همین راه حلی که گفتم جواب می دهد.
موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط khdmnb ، Reza Ganji
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #3
ممنون از راهنمایی شما. اما من می خوام که کسی که سایت رو به روز می کنه از طریق صفحه مدیریت ماژولا این کار رو انجام بده. چون در این صفحه یک لیست کشویی وجود داره که می توان از طریق اون عکس ها رو انتخاب کرد. و مشکل من این هستش که از طریق مدیریت رسانه به این فولدر که همچین آدرسی داره (Joomla_Persian_1.5.23StableFull_Package\media\camp26_slide
)دسترسی ندارم تا کاربر بتونه عکسهاش رو تو این فولدر از طریق صفحه مدیریت رسانه آپلود کنه.
اصلا امکان دسترسی به این فوالدر از طریق مدیریت سایت هست یا حتما باید از طریق cpanel اقدان به این کار کرد؟Think
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ صبح
ارسال: #4
ببینید دوست عزیز شما میتوانید آدرس فولدر عکسها را در ماژول تغییر دهید اگر می توانید از افزونه عکسی قرار دهید بهتر میتوانم کمکتون کنم.
راه دیگه هم این که پوشه رو به جوملا در قسمت مدیریت رسانه اضافه کنید.
ولی تا اونجا که من اطلاع دارم پوشه های زیر مجموعه media قابل دسترس در جوملا هستند
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط khdmnb ، mking ، Reza Ganji
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #5
دقیقا یکی از مشکلات من هم همین هست که فولدر عکسها رو نمیشه تغییر داد.شایدهم من نمی تونم...
این آدرس ماژول هست:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه : من چجوری می تونم به فولدر media از طریق مدیریت رسانه دسترسی داشته باشم؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان