زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارک کردن دامنه در ساب دامین
۱۸-۱۱-۱۳۹۳, ۰۳:۵۴ صبح
ارسال: #1
با سلام
بنده میخوام توسط دو دامنه سایتمو راه اندازی کنم ولی میخوام پروژه اصلیم تو ساب دامین یه سایتی باشه حالا سوالم اینه آیا بعد اینکه ساب دامین کردم آیا میتونم دامنه دیگرو پارک دامین این دامین کنم یعنی میتونم از ساب دامین پارک دامین بگیرم لطفا راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: پارک کردن دامنه در ساب دامین
اگه درست متوجه شده باشم شما می خواین مثلا domain2.com به subdomain.domain1.com ریدایرکت بشه؟ البته بستگی داره بخواین در آخر برای کاربر کدوم آدرس نمایش داده بشه. اگه امکان استفاده از Add on domain رو دارین که کار راحت تر هست، ولی برای پارک دامین احتمالا با استفاده از این کد در .htaccess روت سایت مشکلتون برطرف می شه:

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?domain2\.com$ [NC]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/subdomain/
RewriteRule ^(.*)$ /subdomain/$1 [L]
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، poyabahramy
۱۹-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #3
سلام
مثلا xx.ir میخوام از این یه سابدامین shot.xx.ir بگیرم حالا یه دامنه ای رو روی این سابدامین shot.xx.ir پارک کنم مثل yy.ir

سلام
مثلا xx.ir میخوام از این یه سابدامین shot.xx.ir بگیرم حالا یه دامنه ای رو روی این سابدامین shot.xx.ir پارک کنم مثل yy.ir
۲۱-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #4
سلام همونطوری که از پنل مدیریت هاست برای دامین پارک دامین ایجاد میکنید برای ساب دامین هم میتونید.

اما معمولا پارک دامین برای اسم های مشابه و خیلی نزدیک استفاده میشه نه مثلا yy.ir
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان