زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه فروشگاهی
۱۳-۱۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه فروشگاهی
سلام، روزتون بخیر

من یک فروشگاه مثل این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام، البته قسمت سبد خرید و نمیخوام چون فروش نداریم، فقط نحوه نمایش محصول و نحوه زوم کردن و تب توضیحات مهم هستن. اگر دوستان افزونه ای شبیه به این میشناسید و معرفی کنید، اگر هم کسی میتونه بنویسه ممنون میشم قیمت و مدت زمان انجام کار رو از طریق پیام خصوصی بگید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه فروشگاهی
خب فکر کنم k2 براتون مناسب باشه هم افزونه های فراوونی برای نمایش داره مثل گریدهای (grid)مختلف یا دیوارها (wall) هم افزونه های مقایسه و امکان تعریف فیلدهای اضافی و گذاشتن تب و ...
بعدا هم اگه لازم بود میشه با کی2مارت یا کی2 استور تبدیلش کرد به فروشگاه .
با جوملای عادی هم میشه این طرح رو زد ولی امکان تب دار کردن و مقایسه نداره .
اون افزونه ی زوم هم جدا باید خریداری بشه . یا خودتون با کپی کردن اسکریپتها دستی واردش کنید . معمولا سخت نیست .
توی نت دنبال joomla zoom بگردین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ghezi65 ، Pourdaryaei
۱۴-۱۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
RE: درخواست افزونه فروشگاهی
از جوم شاپینگ استفاده کنید افزونه های خیلی عالیی داره.
افزونه های تجاریش و من دارم اگر خواستید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان