زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول تولبار اختصاصي bumpin socialbar براي جوملا 1.5 و 1.6
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #1
ماژول تولبار اختصاصي bumpin socialbar براي جوملا 1.5 و 1.6
[تصویر:  bumpin%20socialbar.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما مي تونيد با رفتن به آدرس وب سايت تولبار خودتون رو طراحي کنيد و کد اون رو در ماژول وارد کنيد يا اينکه ماژول مربوط به سايت خودتون رو دانلود کنيد.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_bumpin_socialbar_unzipFirst.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 82
اندازه 86.2 کیلوبایت

امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، پیام عمرانی ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل ، abshar24 ، Pourdaryaei ، mahdi71
۲۱-۹-۱۳۹۰, ۰۸:۵۲ عصر
ارسال: #2
RE: ماژول تولبار اختصاصي bumpin socialbar براي جوملا 1.5 و 1.6
سلام
دوست عزیز آقای ... (ماکینگ)
خیلی ممنون واسه این تولبار، با خودم داشتم کلنجار می رفتم که آیا برا جوملا هم تولبار شخصی می تونه باشه. گفتم هست که هست ولی اگه فارسی سازی شده باشه یا معرفی که فارسی زبونا بتونن گیرش بیارن.
دستتون طلا
واقعا ممنون.
خیلی عالی بود
ولی تو سایتم من شو نمیشد.
علتش رو هم نمی دونم
من تمام موقعیتاشو عوض کردم بازم فرق نکرد که نکرد.
Ok
امضاء abshar24
خدايا به داده هايت شکر، به نداده هايت شکر، به گرفته هايت شکر، چون داده هايت نعمت نداده هايت حکمت وگرفته هايت امتحان است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #3
این تولبار را من تست کردم مشکلی نداشت .
احتمالا مربوط میشود به موقعیت های قالبتان . در تمام موقعیت های قالب امتحان کنید اگر مشکل حل نشد باید یک موقعیت جدید ایجاد کنید .
البته باید توجه داشته باشید که کدی که سایت اصلی به شما می دهد را باید در ماژول وارد کنید .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
من کد رو سرجاش گذاشتم
مشکل در قالبه واسه اینکه من از قالب های پیشفرض جوملا استفاده کردم نشان می دهد ولی از قالب هایی که خودم آپلود کرده ام نشان نمی دهد
قالبی رو هم که من استفاده می کنم قالب امام حسین، مولاعلی، محرم 90 و رمضان هست در هیچ کدوم از این قالب های نشان نمیده. اکثرا این قالب ها رو از جومینا گرفتم.
ممنون دستتون درد نکنه
Inlove
امضاء abshar24
خدايا به داده هايت شکر، به نداده هايت شکر، به گرفته هايت شکر، چون داده هايت نعمت نداده هايت حکمت وگرفته هايت امتحان است ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان