زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک عاجزانه از مدیران سایت
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ عصر
ارسال: #1
درخواست کمک عاجزانه از مدیران سایت
با سلام و خسته نباشید من دیروز بسته جوملا را نصب کردم . الان وقتی وارد قسمت Extension برای نصبج مازول یا زبان فارسی میرم با اخطار

• JFolder::create: Could not create directory
  • Warning! Failed to move file.
مواجه میشم . ضمنا وقتی می خوام سایت را به حالت غیر فعال در بیارم این اخطار میدهد

An Error has occurred! Unable to open configuration.php file to write!

الان قسمت system info که چک کردم دیدم دو قسمت writable نیست

Log Directory ($log_path) /var/logs/UnwritableTemp Directory ($tmp_path) /tmp/Unwritable

هاستم ویندوز هست . هر کاری کردم بتونم تغییر permission را پیدا کنم نشد از جومینا و سایتای دیگه هم نتونستن کمکی کنند . اگر میشه اعلام کنید تا من اطلاعات هاست را برای شما بصورت خصوصی ارسال کنم و مشکل مرا حل کنید تا دعا گوی شما باشم. حدود 15 ساعت باهاش کار کردم نشد . منتظر پاسخ شما هستم ..

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ عصر
ارسال: #11
RE: درخواست کمک عاجزانه از مدیران سایت
برای تغییر پرمیژن در پلسک :
>به فایل منیجر برید
>در ستون permission مربوط به هر فایل یا فولدر عباراتی مثل rxw یا ... نوشته شده، روش کلیک کنید
>در پنجره جدید واردی که نیاز دارید رو علامت بزنید
>توجه کنید که اگر r=1 و x=2 و w=3 باشه در نتیجه rxw میشه همون 7 و اگر سه تا rxw کنار هم باشن یعنی 777 یا همون دسترسی کامل.
> r=read ، w=write و x=excute

بعد نیست این آموزش هم ببنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مشکلی بود در خدمتیمRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ عصر
ارسال: #12
من الان از cuteftp استفاده کردم وقتی روی فایل properties را میزنم قسمت permission را نمیاره . مشکل از چیه یعنی مدیر هاست permission را بسته است ؟
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #13
اگر به صورت غیر فعال باید بگم بله به احتمال قوی بسته
معمولا شرکتهایی که از این پنل برای هاستینگ استفاده می کنند این قسمت را برای یوزر می بندند

شما با شرکت هاستینگ بخش پشتیبانی بخواهید تا مشکل را برای شما رفع کنند
اگر هیچ گونه اطلاعاتی ندارید در سایت همه فایلها رو حذف کرده دوباره طبق آموزشی که در همین پست قرار دادم نصب کنید تا دیگر مشکلی پیش نیاد
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking
۱۸-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #14
دوست عزیز مشکل شما حل شد!

کلی از وقتم و گرفت

ببنید دوست عزیز مشکل شما این بود که در ابتدا نصب دسترسی ftp و دیگر پوشه ها را بر روی خواندی قرار دادید و غیر قابل نوشتن بود همچنین فایل configuration.php شما دسترسی خواندنی داشت که تنظیمات ذخیره نمیشد .
مشکل نصب نشد افزونه ها هم برای سطح دسترسی مثل مشکل بالا
ولی اگر از من میشنوید بهتر سیستم را دوباره نصب کنید تا به مشکلات احتمالی برخورد نکنید.

موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، mking ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان