زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ماژول تب ساز
۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ صبح
ارسال: #1
درخواست ماژول تب ساز
درود بر همگی پارس جومی ها
من ماژول تب سازی میخوام مثل این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که عکسشم گذاشتم [تصویر:  download.php?url=tab_7307407504.jpg]
و میخوام این ماژول توی این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنم
اگه میشه کمک و راهنمایی کنید با همه ماژول های تب ساز کار کردم ولی نشد دقیقا شکل اونم نشد ولی تو مایه های اون بشه
سپاسگزار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست ماژول تب ساز
من سرچ کردم و برای جوملا بهترین گزینه پلاگین Tabs سایت nonumber.nl می باشد که میتونید ورژن رایگانش رو در لینک زیر تست کنید.البته ممکنه این قابلیت که سربرگ تب ها در سمت راست قرار بگیرید در نسخه تجاری موجود باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در آخر صفحه دمو میتونید مشاهده کنید تب ها چگونه نمایش داده میشوند.

بیشتر افزونه ها در این مورد تجاریه مانند Vertical Tabs . دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته مبتونبد از تب های رایگان جی کوئری هم استفاده کنید و دستی در سایت استفاده کنید.
در سایت اچ تی ام ال درایو چک کنید ببینید نمونه بدرد بخوری پیدا میکنید یا خیر :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #3
RE: درخواست ماژول تب ساز
سپاس از پاسختون
من میخوام این تب ها از k2 مطالب بخونن نه این که دستی وارد کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر