زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با gzip
۲-۱۱-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #1
مشکل با gzip
با سلام

من وقتی که gzip رو فعال می کنم صفحه سایت تبدیل به شکل زیر میشه

چکار کنم.

J^Qlw;>:Cjv~+gTT̢/_XZD=gMY9>.=̙00͑j^쐬HS*yo9ev5s'}~(ݨk[gKwܣ,+'rE_~S#A:k-^Ҝ} vݵZ-?hq{8ܴBIS?C2YM)uv۱'thBHtI4R6nҥ2#֒j2it&(w?p责J up?г>xt+.K/]ZXx(%34ݣ y[M~A'aDuC]m k=ࢌ,m p Zz-e^8/pC;oԙJ'4o4^jҪ`ުnʉg+z~ZN[/ QN)//;=[&)A"#jd^*dBFl 35!%r]E׷ez-%!@VUii.#%!ջPO*vDV[ӱ1r@[QO϶(*EEZ~=)))zgHg|P$wgBM`AdPDT] pEp|[-Dcw"Tϭ}[j@v[0RZX(ȭWeG72 |\.Ty^7x5$SeBZ9?ʡL/,PoMhnkd52,N{{ʔJȆZyh$ZL` Faff]tCmEԮm |X=li"rmnD֜,haP-,HC";a쉱*B&57"C@s鬮O E;~_o˨|q*fLQ.tT8{C2vT!Qn&TXClvP #Hˋ]k v,L}DQy1~d;OcY2vp`! ׍zzIT (QE\.|Tj#d#QrOZ=kB :PvE~`ؤ9RNC$Ixgb,t#ɱSH)^=T|D"F}PkLq$&dt&¯n4X}b� �v(UQ_rMf4j7;PB>a{}XFFfB0],)sSy-b>XÈ_nbJ]daĦrIˡbf Bjau0E+DtXKxpأ<:lPtT3/ӡׁ4x7`f,~wH^+o`yMP83tBX&)Q ]mNAJŞn9["@dc@%JhX*J.Wq<l`8o}l c#bӽpw3="" #cm;="" ]5j%9-#uq^%k6Ćacqa)j#os"iyw="" [="" fk5="" nrluqveng9(hql;="" ut2="" i!`njoz|ms="" w*yp6[{{u7|a3u&="&5׉4pN&$)5)9aq:!f6ր p(VW&\F"ͅ= )^4<frk62wA"rW%eGm+J}w\4#UnE4k#Xpj۔>؏kT+G4 ToR_"9'eboB9T=&X9XؤAh,Ր0%nn|S> P|*H!}39guX8!fȻ^}G7RUO̊b*{&70Qׯvү?o$D'{E:l:ʴT 1<135ؑK}. !ЏIVN͛ NTP6:txN:Ȋ''a".HA=0ƓJz`"TϪtZDn<[~,֘@a&-v;Vn~\G<cn¤_hz`zlsip6i#'i(btsa!sz,@ewvx"`& i="">#d̡\HFf?K؜D.huys`76,">

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء hiwatt_a
جدیدترین اخبار فناوری - آموزش - راهنمای خرید - بررسی تخصصی
کافه گجت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۱۱-۱۳۹۳, ۰۱:۳۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با gzip
ممکنه در تنظیمات سرور gzip بصورت پیش فرض فعال باشه و وقتی شما هم در جوملا فعال میکنید این مشکل پیش بیاد و یا اینکه فایل های سایت شما با فرمتی غیر از utf-8 without BOM ذخیره شده باشه.
اگر در تنظیمات سرور فعال باشه نیازی نیست شما فعال کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان