زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک مشکل عجیب
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #1
یک مشکل عجیب
من دیروز سعی داشتم تا از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک کد برای آمار سایتم بگیرم اما متاسفانه وقتی کد را وارد کردم قالبم به هم ریخت که مجبور شدم د را حذف کنم .از دیروز یک لینک به فوتر قالبم اضافه شده که اصلا کدش رو تو قالبم نمی بینم .حالا هر چی تلاش میکنم نمی تونم اون را حذف کنم .نظر شما چی هست .
این فوتر این هست :Extensions by دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ عصر
ارسال: #2
RE: یک مشکل عجیب
کش سیستم و حذف کنید.
پاکسازی پوشه های ذخیره شده رو همچنین.
همچنین شما افزونه جدیدی نصب نکردید ؟
دقیقا بفرمایید در کدام قسمت قرار دهره اگه میشه از آن محیط عکسی بگیرید یا دمو قرار دهید.
از چه هاستی استفاده می کنید آیا رایگان ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ عصر
ارسال: #3
با تشکر
کش سیستم را حذف کردم .
از هاست رایگان هم استفاده نمی کنم .افزونه ای هم اضافه نکردم .گفتم مشکل بعد از اضافه کردن و حذف کردن ان کد پیش امد .

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ عصر
ارسال: #4
در این قسمت شما افزونه ای دارید در سایت تون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همچنین قالبی از این قسمت تهیه کردید یا اینکه قالب شما شبیه قالب های این قسمت

به احتمال قوی شما از این سایت افزونه ای رو دانلود کردید یا از سایت های دیگر که بعد از حذف کد کد غیر فعال شدن کپی رایتم حذف شده یا دیگر مشکلات که باعث این امر شده
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، prali ، Reza Ganji ، mking
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #5
اره ممنون .من برای جلوگیری از هک شدن از
استفاده می کردم .
راهی نداره تا لینک بدون این که پلاگین را غیر فعال کنیم از بین بره .jHackGuard 1.6
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #6
شما باید این کپی رایتی که قرار دادید را در کد های این پلاگین جستجو کنید منظورم این که فایلها رو با یک ادیتور مثل notepad باز کنی و این کلمه رو جستجو کنی اگر نبود کلمات را یکی یکی سرچ کن بعد از پیدا کردن با آموزشهایی که در همین انجمن داده شده نسبت به حذف آن اقدام نمایید.

موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #7
اين كپي رايت براي جي هك گارد است و البته من هم استفاده ميكنم و ميتونيد حذف كنيد و يا تغيير دهيد مانند سايت زير كه براي پارس جوم هاست است !چندتا فايل بيشتر نداره ميتونيد به راحتي پيداش كنيد.![/font]
[font=tahoma]http://parsjoomhost.com/

من به جاي حذف متن دلخواه و لينك سايت رو قرار دادم
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking ، مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان