زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۴۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحات وب به صورت سه بعدی!!!
۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #1
Brick صفحات وب به صورت سه بعدی!!!
با درود
با اجازه از اساتید عزیز سایت من قصد دارم یک نرمافزار رو معرفی کنم که در مواقع بر میگرده به مبحث گرافیک کامپیوتر و (موتور رندرینگ) چیزی ک در این نرم افزار جالب بود و به چشم من اومد امکان تهیه رندر به صورت سه بعدی برای صفحات وب بود.
در واقع کار اصلی این نرم افزار رندر گیری فضا های سه بعدی به صورت realtime میباشه و این امکان رو به کاربران خود میده که یک فایل سه بعدی رو شما در داخل این نرم افزار وارد میکنید و بعد از نورپردازی و متریال دهی اون میتونین از اون رندر با خروجی HTML بگیرید و خیلی میتونه کاربردی باشه برای دموی سایت ها یا حتی استفاده به جای اسلاید شو.

من بیشتر توضیح نمیدم چرا که در لینک زیر و به خصوص در ویدئوی مربوط به این پلاگین توضیحات کامل اومده حتما دیدن کنین میتونه در طراحی صفحات وب بسیار پرکاربرد باشه مخصوصا برای نمونه محصولات یک شرکت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع: سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدرضا بهارلو ، MARKO ، Qasemi1985
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان