زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیوند اکسس با جوملا
۱۹-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ عصر
ارسال: #1
پیوند اکسس با جوملا
با سلام
یک پایگاه اطلاعاتی اکسس دارم که قابلیت جستجو داره و تحت یک نرم افزار اجرایی درامده.میخوام بانک اطلاعاتیم رو تحت وب قرار بدم چه راهی پیشنهاد میکنید؟
با تشکر از شما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: پیوند اکسس با جوملا
خب سوال شما اضح نیست اگه قصدتون برداشتن اطلاعات از بانک اطلاعات جوملاست که نیازی به جوملا نیست به مای اسکیوال مرتبط بشین .
اگه منظورتون نمایش اطلاعات از اکسس توی جوملاست هم میتونید مستقیما بانک اطلاعاتی ور تزریق یا ویرایش کنید .
اگه احتیاج دارید که به دلخواه توی جوملا از اطلاعات یه بانک اکسس استفاده کنید فکر کنم بهتره تبدیلش کنید به CSV
برای ارتباط csv و جوملا راههای زیادی هست . csv اگه ساختارش درست باشه میشه مستقیما یا با کمک افزونه ها به عنوان مطلب وارد جوملا کرد . یا بعضی افزونه ها هستن که از فرمت csv بخشی رو به دلخواه شما فیلتر میکنن و توی موقعیت مورد نظر شما یا لابه لای نوشته ها نمیاش میدن .
یه افزونه ای اینجا هست ولی نمیدونم کار میده یا نه .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه منظورتون اینه که فرمی توی اکسز دارین و قصد استفاده از اون ور توی جوملا دارین هم فکر کنم بهتره با فرم سازهای جوملا اول اون رو شبیه سازی کنید بعد با ارتباط مستقیم با بانک اطلاعاتی اطلاعات رو با اکسس ویرایش را اضافه کنید و ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، iran400
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان