زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۵۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نسخه فارسي zo2 hallo
۱۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #1
نسخه فارسي zo2 hallo
با سلام

joomla 3.0

zo2_hallo بسته فارسي سازگار با جوملا3 طراحي شده از شركت zootemplate داراي 3 رنگ و استايل متفاوت پيش فرض مي باشد طراحي و اجراي اين قالب بر روي فريم ورك جديد زوو بوده كه داراي ويژگي ها و قابليت هاي بسياري مي باشد شما در قسمت مديريت قالب ميتوانيد كليه قسمتهاي قالب را تنظيم و سفارشي سازي نماييد ميتوانيد فونتهاي دلخواه را انتخاب و به نمايش در بياوريد بهينه شده براي موتورهاي جستجو از ويژگي هاي مهم اين بسته به حساب مي رود

Powerful Zo2 framework

پشتيباني از LESS

پشتيباني از گوگل آناليز

پشتيباني از منوي Megamenu

طراحی کاملا ریسپانسیو

داراي بسته آسان نصبي (quickstart)

پشتيباني از نسخه تلفن همراه

[تصویر:  zo2_hallo.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

zo2_hallo.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 163
اندازه 2.27 مگابایت

امضاء aaamin

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، nazi1368 ، Mojtaba Pordel
۲۷-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: نسخه فارسي zo2 hallo
با سلام
من بسته نصبی رو دانلود و نصب کردم
دو تا مشکل دارم
یک این که یه منو شناور وجود داره برای شبکه های اجتماعی هستش (نمونه فایل پیوست)
یک هم موقع باز کردن سایت ، یه سایت دیگه باز می شه که قیلطره (خطای پاپ آپ هم میده )

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان