زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در اسلاید شو
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #1
مشکل در اسلاید شو
من وقتی در قالبم از 2 اسلاید شو استفاده میکنم یکی به نام mod_sp_image_rotator و دیگری mod_ja_contentslide البته از اسلاید شو دیگه هم به نام mod_jvslideshow هم استفاده کردم ولی در بعضی از صفحات یکی نمایش داده نمی شود و یا اینکه حرکتی انجام نمی دهد ولی در بعضی دیگر هر 2 به نمایش در می آیند ولی در بعضی دیگر هم باعث می شود تا اسلاید شو منظره بدی داشته باشد .
من تصاویر رو در پایین همین مطلب پیوست میکنم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در اسلاید شو
آقا مرتضي اين به خاطر ايجاد تضاد بين افزونه هايي است كه از جي كوئري استفاده ميكنند !
من توصيه ميكنم از يك افزونه اسلايدشو بيشتر استفاده نكنيد و اگر مجبور به اين كار هستيد از افزونه هايي كه اين تضاد رو از بين مي برند استفاده كنيد و البته اون ها هم داراي محدوديت هايي هستند و اول اينكه اسلايدشو ها بايد در تنظيمات غيرفعال كردن جي كوئري را داشته باشند !

كلمه jquery++ را در انجمن جستجو كنيد البته ممكن است املا را كاملا درست نوشته باشم !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #3
از دوستان کسی اسلاید شویی سراغ نداره که جی کوئری آن قابل تغییر باشه البته فلش نباشه
العان من تمام اسلاید شو ها و دیگر افزونه ها حتی ثبت نام پیشرفته رو غیر فعال کردم ولی وقتی بر روی فیلد ثبت نام کلیک می کنم قالب من به صورت تصویر زیر درمیاد .

[attachment=1402]

مشکل کجاست آیا مشکل از قالب ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ عصر
ارسال: #4
دوستان من همه افزونه هارو غیر فعال کردم العانم وقتی به قسمت ثبت نام و دیگر قسمت ها میروم مشکل بهم ریختگی قالب و دارم .
کسی هست در این زمینه کمکم کنه ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #5
قالب رو تغيير بديد تست كنيد ..
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ صبح
ارسال: #6
مرتضي جان چيزي كه ما الحمدالله در انجمن كم نداريم اسلايدشو است و البته فقط بهتر است روي لوكال تست كنيد !
البته اگر با پي اچ پي هم كمي اشنا باشيد ميتونيد در فايل هاي افزونه جي كوئري رو غيرفعال يا حذف كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mking
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #7
سلام آقای گنجی من نمیدونم مشکل از کجاست تا برای حلش اقدام کنم من دیگه در سایتم از هیچگونه افزونه ای استفاده نمی کنم یعنی همه رو غیر فعال کردم ولی مشکل همینطور است یعنی علاوه بر مشکلی که در هنگام ثبت نام پیش می آمد در افزونه هاییی چون کاتالوگ ساز وقتی که بر روی محصولات کلیک میکنیم پیش میاد تا وقتی که اسلاید شو فعال تصویری که در پست اول زدم به اون صورت وقتی هم غیر فعال تصویر مثل پیوست پست اول میشه خوب اگر بدونم مشکل کجاست چاره ای میکنم نمیدونم برای کدهای قالب یا نه شما میتوانید این قالب را که من گذاشتم در سیستم نصب کنید ببینیت آیا مشکل در اوجا هم است خوب اگه نبود میشود گفت مشکل از افزونه ها و یا جی کوئری آنهاست ولی اگه مشکل داشتید برای قالب که باید کدهاش اصلاح بشه اگه لطف کنید و این کارو انجام دهید ممنون می شوم.

بعد اینکه من برای استفاده از پلاگین جی کوئری که قرار دادید باید تنظیمات خاصی اعمال کنم یا فقط نصب و فعال سازی کافیست هر چند که چند تنظیماتم انجام دادم ولی فایده ای نداشت.

با تشکر از اساتید
امضاء مرتضی محمدجانی
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ عصر
ارسال: #8
من فكر ميكنم جناب طالبي يا ديگر دوستان بهتر بتونند كمكتون كنند ولي من چند نكته كه به نظرم ميرسه ميگم !
البته من نميدونم از كدوم نسخه جوملا استفاده ميكنيد ولي اگر از 1.6 استفاده ميكنيد من هم همين مشكل رو داشتم !
از جوملا 1.7 استفاده كنيد !
فكر ميكنم قالب هم كمي مشكل داره !
هنگام نصب جوملا گزينه ديتابيس رو احتمالا روي Mysqli قرار داديد كه بايد روي Mysql قرار دهيد و نصب كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ عصر
ارسال: #9
من از جوملا 1.5.23 استفاده میکنم تا به حال با این مشکل مواجه نبودم العان اینطوری شده یعنی با این قالب بهم خورده ولی نمییخوام دیگه دنبال قالب بگردم قصد دارم همینو درست کنم
کدی که برای غیر فعال کردم جی کوئری البته می خوام به صورت دستی قرار بدم و می خوام یا اگر راهی دیگه ای سراغ دارید تا این جی کوئری را غیر فعال کنم بفرمایید تا انجام بدم
امضاء مرتضی محمدجانی
۱۷-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۱۴ عصر
ارسال: #10
تا اونجايي كه من يادمه اين قالب با جوملا 1.6 منتشر شد و با اون سازگاره و همونطور كه گفتم من هم با اين قالب نمايش اسلايدشو ها رو مشكل داشتم و البته دنبال ايراد نگشتم و تغيير دادم ولي صبر كنيد تا دوستاني كه وقت دارند در اين مورد بررسي كنند و كمك كنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان