زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۱۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #1
کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
سلام خدمت تمامی دوستای عزیز
با اینکه فک میکنم این مطلب احتمالا خلاف قوانین انجمن باشه و شاید حذف شه اما مینویسم که حداقا اطلاع رسانی بشه و دست دزدان کوتاه شه .از مدیران خواهشمندم مطلب رو پاک نکنن تا اطلاع رسانی بشه و دوستان الکی پولشونو به باد ندن

چند روز پیش از من کلاهبرداری شده بود که هم از طریق پلیس فتا گزارش کردم و هم اینجا خدمت شما دوستان عزیز بازگو میکنم تا گول این سایتو نخورید.

بنده مدتی بود دنبال آر اس تیکت (Rsticket) فارسی و شمسی اخرین نسخه میگشتم. که اتفاقی تو گوکل با وبسایت parswebshop.com
پارس وب شاپ آشنا شدم. که بعد از وارد شدم دیدم نوشتن دانلود Rsticket فارسی و شمسی آخرین نسخه...هرچی پرسیدم کدوم نسخه هست جواب دادن آخرین نسخه در سایت سازنده ..خلاصه خرید رو زدم و دیدم نه تنها آخرین نسخه نیست بلکه نسخه نال شده ای هست که در تمامی سایت ها رایگانش موجوده. تیکت دادم و درخواست باگشت وجه کردم که این آقایون گفتن ما گفتیم اخرین نسخه بدون مشکل و ا نظر ما این نسخه بدون مشکل هست چون روی همه سایتا نصب میشه .(چون نال شده هست)

و در کمال ناباوری یک افزونه رایگان را که در اینترنت بود را به بنده 15000 تومان فروختند و به راحتی پولشو نوش جان کردند.!

خواستم اطلاع رسانی کنم که این وبسایت به هیچ عنوان افزونه هاش اورجینال نیستند و تماما نال هستند و یک وبسایت کلاهبردار هست که هیچ ارزشی برای مشتریان قائل نمیشه و فقط به فکر جیب خودش هست.
parswebshop.com

برای جلوگیری از کلاهبرداری و سودجویی اینگونه وبسایت ها نسخه فارسی وشمسی ار اس تیکت رو براتون قرار میدم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از مدیران خواهشمندم این پست را پاک نکنند تا دست این دزدای کثیف رو شه و نتونن به راحتی پول مردمو بالا بکشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #2
RE: کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
دوست عزیز 15000 تومان که مبلغی نیست! دوستانی هستند که حتی با نام تیم جوملا دست به کلاهبرداری های میلیونی میزنند!!!

درضمن دوست گلم بنده هم در سایتم rsticket با تاریخ شمسی که خودم هم شمسی کرده بودم رو منتشر کرده بودم

موفق باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #3
با تشکر از شما آقای حمزه زاده اصلا بحث پول مطرح نیست. بحث اینه اینا مثلا وابسته به آموزشگاه هستند . و دارن افزونه های نال شده رو در اختیار مردم میزارن با اسم اورجینال..که همین تاکیدشون بر اورجینال بودنشون واقعا توهین به شعور کاربر و مشتری هست و همیچنین امنیت کاربرا رو به خطر میندازه.و اینکه دارن راست راست دروغ میگن و میگن این اخرین نسخه در سایت سازنده هست. فک کنم اصلا این همون افزونه ای بود ک شما رایگان منتشر کرده بودید رو فروختن به بنده.
بنده در قدم اول به پلیس فتا گزارش کردم و در قدم دوم اطلاع رسانی کردم که حداقل کاربرا گول اورجینال بودن افزونه های این سایت رو نخورن و الکی پولشون را دور نریزن
باتشکر ازشما
۱۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #4
خب دوست عزیز اورجینال شده و مطمعنش که آقا رضا دارند /ازشون تهیه میکردید بعد یه تجربه ای شد برای بدست آوردن این تجربه ارزشش رو داشت
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #5
سلام
اين مبلغ را براي فارسي سازي افزونه گرفتند كسي نمياد كه اورجينال را به قيمت بالا خريداري كنه و بعد خيلي كمتر از اون بفروشه شما وقتي ديديد جواب درست حسابي به شما داده نشده اصلا نبايد خريد انجام ميداديد به نظر من براي اين مبلغ نبايد يه سايت را زير سوال برد و خراب كرد
امضاء aaamin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانلود رايگان افزونه هاي جوملا

۱۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ صبح
ارسال: #6
aaamin عزیز
فکر میکنم شما کمی بی اطلاع هستید، برای مثال جناب گنجی کلیه افزونه ها و قالب هایی که با قیمت هایی در حدود 20 هزار تومان میفروشند کاملا اورجینال بوده و از سایت اصلی خریداری شده!
اما در مورد این تاپیک!
همین نسخه قبلا در انجمن منتشر شده بود بصورت رایگان!
حتی بنده خودم شمسی سازی رو هم انجام دادم و در انجمن رایگان برای دوستان منتشر کردم
این افزونه پارسی و رایگان همه جا موجود بود که فقط نسخ شمسی سازی شده رو میفروختند، اون رو هم که ما رایگان انجام دادیم!
پس یک طرفه قضاوت نفرمایید!
ما هم طرف هیچکس رو نمیگیریم، حتی صاحب اون سایت هم به بنده پیام داد که پست رو حذف کنم، بنده هم خدمتشون عرض کردم یکطرفه قضاوت نمیکنم و از ایشون خواستم اگر دفاعی دارند همینجا مطرح بفرمایند!
اما دلیل سکوت ایشون رو هم تا به امروز متوجه نمیشم!
اگر دفاعیه ای داشتند همینجا جوابگو میشدند نه از مدیران انجمن و توسط پیام خصوصی بخوان که پست حذف بشه!!!
موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۱۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۱۰-۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #7
سلام
به نظر من از اول باید تاپیک بسته میشد و از صاحب اون سایت هم میخواستیم بیاد جواب بده و هیچ قضاوتی هیچ کس نمیکرد شاید برای خودش دلایلی داشته که قیمتی رو محصولش گذاشته
و خرید هم توافقی بوده و هیچ اجباری تو کار نبوده. به اندازه کافی فکر کنم اطلاع رسانی شد
نه برای این سایت بلکه برای هر سایتی که خواستید خرید کنید به این نکات توجه کنید

اگر موافق بودید تاپیک و رد تایید کنید، اگر هر کی از هرکی ناراحت بود بیاد اینجا و تاپیک ایجاد کنه انجمن هدف خودش و گم میکنه.
مثلا همین دوستمون اصلا عضو این انجمن نبودند عضو شدن و یک تاپیک ایجاد کردن که همینه و یک پست که اونم در همین تاپیک بوده
من که اینو دنبال نمیکنم شما وقتتون با ارزش تره

بدرود.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #8
جناب سلیمانی عزیز بنده چندین بار به ایشون گفتم اگر دفاعی دارید در همون تاپیک مطرح کنید! اما ایشون فقط با پیام خصوصی از بنده درخواست حذف این تاپیک رو داشتند!
شما خودتون باشید اینهمه مدت سکوت میکنید؟!
تاپیک تا ارسال دفاعیه از طرف سایت فروشنده باز میمونه
اگر نیاز باشه پیامهای خصوصی ایشون هم منتشر میشه!
یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۲۲ صبح
ارسال: #9
بله باید پاسخ میدادند و اینکه هیچ پاسخی ندادن خوب جای ابهام داره

من نخواستم از کسی دفاع یا کسی رو محکوم کنم از این نظر گفتم که انرژی گروه و نگیره

ولی خوب شاید اطلاع رسانی اینطور موارد هم وظیفه محصوب بشه
منم فقط نظر دادم و مطمئنم حداقل آقای گنجی کار درست و انجام میده و اینکه این تاپیک حذف نشده حتما دلیلی داره

موفق باشید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ عصر
ارسال: #10
من از آقای حمزه زاده نهایت تشکر رو دارم ک ثابت کردند همیشه بی طرف هستند. و تحت تاثیر زود قرار نمی گیرند.و اینکه جواب واقعا منطقی به اون دوست عزیز دادند ک خواستند صورت مسئله رو پاک کنند. واقعا اگه جواب منطقی دارند بنده خیلی خیلی خوشحال می شوم بشنوم.چرا ک اصلا بحث پول مطرح نیست و اعتماده. برای عزیزانی که ابهام دارند من یک عکس پیوست میکنم .قضاوت با خودشون .فقط نظرات را بخونید.

[تصویر:  w952kokmf13drvl4znj1.jpg]

باتشکر از آقای مدیر انجمن و همه دوستانی ک صادقانه و بی طرفانه نظرشون رو اعلام کردند.
امیدوارم این انجمن همیشه همینطور پیش بره.و الگوی خیلی از انجمن های دیگه در صداقت و بی طرف بودن باشه.
ممنونم
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان