زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #1
کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
سلام خدمت تمامی دوستای عزیز
با اینکه فک میکنم این مطلب احتمالا خلاف قوانین انجمن باشه و شاید حذف شه اما مینویسم که حداقا اطلاع رسانی بشه و دست دزدان کوتاه شه .از مدیران خواهشمندم مطلب رو پاک نکنن تا اطلاع رسانی بشه و دوستان الکی پولشونو به باد ندن

چند روز پیش از من کلاهبرداری شده بود که هم از طریق پلیس فتا گزارش کردم و هم اینجا خدمت شما دوستان عزیز بازگو میکنم تا گول این سایتو نخورید.

بنده مدتی بود دنبال آر اس تیکت (Rsticket) فارسی و شمسی اخرین نسخه میگشتم. که اتفاقی تو گوکل با وبسایت parswebshop.com
پارس وب شاپ آشنا شدم. که بعد از وارد شدم دیدم نوشتن دانلود Rsticket فارسی و شمسی آخرین نسخه...هرچی پرسیدم کدوم نسخه هست جواب دادن آخرین نسخه در سایت سازنده ..خلاصه خرید رو زدم و دیدم نه تنها آخرین نسخه نیست بلکه نسخه نال شده ای هست که در تمامی سایت ها رایگانش موجوده. تیکت دادم و درخواست باگشت وجه کردم که این آقایون گفتن ما گفتیم اخرین نسخه بدون مشکل و ا نظر ما این نسخه بدون مشکل هست چون روی همه سایتا نصب میشه .(چون نال شده هست)

و در کمال ناباوری یک افزونه رایگان را که در اینترنت بود را به بنده 15000 تومان فروختند و به راحتی پولشو نوش جان کردند.!

خواستم اطلاع رسانی کنم که این وبسایت به هیچ عنوان افزونه هاش اورجینال نیستند و تماما نال هستند و یک وبسایت کلاهبردار هست که هیچ ارزشی برای مشتریان قائل نمیشه و فقط به فکر جیب خودش هست.
parswebshop.com

برای جلوگیری از کلاهبرداری و سودجویی اینگونه وبسایت ها نسخه فارسی وشمسی ار اس تیکت رو براتون قرار میدم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از مدیران خواهشمندم این پست را پاک نکنند تا دست این دزدای کثیف رو شه و نتونن به راحتی پول مردمو بالا بکشند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ صبح
ارسال: #11
RE: کلاهبرداری پارس وب شاپparswebshop.com +دانلود Rsticket فارسی شمسی
من درک نمیکنم هدف این تاپیکو یک نفری افزونه ای رو از سایتی غیر از سایت تولید کننده خریده و حالا میگه چرا افزونه ی نال شده به من فروختن .
یه افزونه ی 45 یورویی رو به شما 15 فروخته حالا شما اعتراض به چی داری ؟ (واقعا انتظار اصل افزونه رو داشتین ؟)اگه واقعا حرف شما درست بود و افزونه ای مجانی رو به شما فروخته بود حق اعتراض داشتید ولی شما که با اطلاع از اینکه طرف مالک افزونه نیست این افزونه رو خریدی نباید انتظار معامله ی درست داشته باشی .
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، rezaetemadi
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ صبح
ارسال: #12
sajjad عزیز چرا متوجه نمیشید؟

بحث 15 تومان نیست! بحث این هست که این نسخه قبلا توسط خود ما هم فارسی و هم شمسی سازی شده بود و بصورت رایگان منتشر شده بود! نه تنها یک افزونه ای رو فروختن که قبلا رایگان منتشر شده بوده، بلکه به نام آخرین نسخه فروختن!

درضمن کادر آبی بالای تصویر افزونه رو بخونید!!! نوشته کاملا اورجینال بوده و خریداری شده!!! فارسی که میتونید بخونید؟
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ عصر
ارسال: #13
بحث من دفاع از کسی نیست .
متاسفانه هنوز در ایران نرم افزار رو به عنوان یه محصول قبول ندارن . بحثهای کپی رایت و مالکیت معنوی رو حتی دوستان برنامه نویسی هم حمایت نمیکنن . (حتی این 15 تومن رو هم پول زور حساب میکنن )
شما توی سایت فریلنسنر سفارش شمسی سازی بدی زیر 1000 دلار پیشنهاد نمیگیری . ولی توی ایران افزونه رو ترجمه و شمسی میکنن 15 میفروشن ..
هم فروشنده اشتباه کرده هم خریدار وخریدار بیشتر مقصره . فروشنده (طبق لایسنس افزونه)میتونست حداکثر فایل شمسی سازی و زبان فارسی رو برای فروش قرار بده (البته میتونست به صورت نامحدود روی سایت مشتری های خودش نصب کنه) .
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ عصر
ارسال: #14
و میتونست دروغ نگه که آخرین نسخه سایت سازنده هست
و میتونست دروغ نگه که نسخه اورجینال هست
و میتونست دروغ نگه که خریداری شده
و میتونست نسخه رایگان منتشر شده قبلی رو نفروشه
و میتونست...

ما هم از کسی طرفداری نمیکنیم، پس خواهشا شما هم با شواهدی که میبینید روی حرفتون پافشاری نفرمایید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ عصر
ارسال: #15
بنظرم اين بحث خيلي داره كش دار ميشه ؛ هم باعث ناراحتي بين دوستان .

بنظرم وقتي ميخايد از جايي خريد كنيد ؛ بايد دقت زيادي داشته باشيد ؛ چه آنلاين چه غير آنلاين ...
از اونجايي كه خريد آنلاين شايد نفهمي چه كسي پشت قضيه هست ؛ نمادي به نام نماد اعتماد الكترونيكي وجود داره كه بهتره از همچنين سايتهايي خريداري كنيد ...

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط sajjad salehi ، سعید حمزه زاده
۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #16
enamad نمیاد بررسی کنه که چه چیزی رو به نام چه چیز دیگه ای فروختند

نمیدونم چرا توضیحات فروشنده در صفحه محصول رو مطالعه نمیکنید!!!
اورجینال هست و از سایت سازنده خریداری شده!!!
و همچنین نوشتند که آخرین نسخه ای هست که در سایت پذیرنده منتشر شده
عیب نداره، در همین دو روز آینده آخرین نسخه ای که در سایت سازنده منتشر شده رو فارسی و شمسی به ایشون تحویل بدن این پست حذف میشه
امضاء سعید حمزه زاده
۲۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ صبح
ارسال: #17
اکثر حرف های آقای حمزه زاده و شروع کننده تاپیک رو قبول دارم.یه سرچی بفرمایید اگه آخرین نسخه افزونه تقویمش فارسی نشده بود بنده حاضرم تقویم آخرین نسخه از افزونه رو فارسی کنم.البته اگه موجبات ناراحتی افرادی در اینترنت نشه.
۲۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #18
سجاد جان ما توی ایرانیم .... تمامی حقوق انتشار دهنده قبول...
شما بنده را یک کاربر ساده فرض کنید که قصد داره یک افزونه بخره..آیا بانک های ایرانی امکان خرید از سایت های خارحی را دارند؟ خیر...پس باید یا یک حساب پی پال باز کنم...یا توسط واسطه که درصدی میگیره یک افزونه اورجینال را خریداری کنم. در مرحله دوم باید افزونه را فارسی سازی کنم .و شمسی سازی که این خودش هزینه بره . و اگر یک حساب سرانگشتی کنیم می بینیم برای سایتی که کل هزینش یک میلیون شده بصرفه هست نزدیک 400 تومن پول یک افزونه بدیم؟ مسلما خیر..
پس راه دوم ما ایرانیا چیه؟ اینکه از سایت های جوملایی ایرانی که این افزونه ها را با لاینسنس نصب روی دامین نامحدود میخرن خریداری کنیم. اینطوری هم اونها با فروش کلی سود می کنند ...و هم ما هزینه کمتری میدیم. مثل همین آر اس فرم که توی پارس جوم به فروش میره...
از روی همین داستان هم بنده فکر کردم که سایت مورد نظر هم مثل پارس جومه ک اشتباه بود....
وظیفه خودم دونستم که اطلاع رسانی کنم تا دوستان الکی هزینه نکنند چه هزار تومن چه صد هزارتومن.و در خریدهاشون دقت کنند.
۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ صبح
ارسال: #19
خب خرید از خارج اینقدرها هم سخت نیست . اکثر دوستان میتونن براتون خرید کنن . خواستید روش خرید بدون واسطه رو هم یادتون میدم .
چیزی که همه باهاش موافقن اینه که این رویه اشتباهه . سایت بدون کیفیت و پشتیبانی میرسه درست مشتری ایرانی و برنامه نویس ها و شرکتها هیچ انگیزه ای برای نوشتن افزونه ندارن .
خود من افزونه های نال زیادی رو دانلود و استفاده کردم ولی باید این روال اشتباه جایی اصلاح بشه .
۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #20
sajjad عزیز
ایشون هزینه کردند برای آخرین افزونه و فارسی و تاریخ شمسی

اگر نسخه اورجینال رو میخواستند که بحث نبود

ایشون در سایتشون نوشتند آخرین نسخه فارسی و شمسی 15 تومن من هم بودم ممکنه وسوسه میشدم ارزونتر بخرم!

پس مشکل از شاکی نیست، بحث اینجاست که به دروغ در سایت فروشنده درج شده "آخرین نسخه" سایت سازنده "خریداری" و تحویل داده میشه

بنده به شخصه منتظر میمونم تا ببینم دلیل سکوت آقای فروشنده بی گناهی که اینقدر طرفداریشو میکنید چیه!

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان