زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نظرسنجی: جوملا2.5 رو دوست دارید یا جوملا3.0؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
جوملا2.5 25.00% 1 25.00%
جوملا3.0 75.00% 3 75.00%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان جوملا2.5 یا 3.0؟راهنمایی؟
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۰۲ عصر
ارسال: #1
Wink دوستان جوملا2.5 یا 3.0؟راهنمایی؟
سلام به دوستان عزیز و مدیران گل انجمنInloveRose
مدیران عزیز بلخره جوملاjoomla 3.0یاجوملاJoomla 2.5؟ کدومش؟؟؟؟ من سایتم رو میخوام شروع کنم به ساختنش نمی دونم از کدوم هسته جوملا استفاده بکنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوملاjoomla 3.0یاجوملاJoomla 2.5؟؟؟لطفا راهنماییم کنید؟؟؟بنده خیلی فکر کردم میگم که ازطرفی هسته جوملاjoomla 3.0قوی تر شده و کلی امکانات بهش اضافه شده و روز به روزم قوی ترداره میشه یه دلم میگه برم سمت جوملاjoomla 3.0ولی از یطرف جوملا2.5 رو خیلی دوست دارم ازلحاظ کارباهاش.افزونه هایی که براش نوشتن و دوستان ترجمه کردن تو ایران..کلی افزونه..کلی ماژول...کلی پلاگین... دلم راضی نمیشه این همه امکانات خوبی که دوستان ایرانی برای جوملاJoomla 2.5کشیدن ول کنم بعد برم با جوملاjoomla 3.0کارکنم که تازه داره جون میگیره... جوملاJoomla 2.5هم ازطرفی دیگه سایت جوملا جهانی دیگه اپدیتش نمیکنه!!! موندم ؟؟؟؟؟؟Eyes
مدیران انجمن لطفا راهنمایی کنید بنده رو... مرسیOk
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: دوستان جوملا2.5 یا 3.0؟راهنمایی؟
بحث همین افزونه ها هست، ببینید دوست عزیز بالاخره جوملا 1.5 هم خیلی وقت هست پشتیبانی نمیشه اما هنوز هستند سایتهایی که ازش استفاده میکنند چون کارشون رو راه انداخته

شما هم ببینید امکاناتی که نیاز دارید برای جوملا 3 موجود هست یا خیر اگر موجود بود 100% از جوملا 3 استفاده کنید اگر نبود ناچارا از آخرین نسخه جوملا 2.5 استفاده بفرمایید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، fidoman ، hesari_313 ، sasanu
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #3
البته جوملا 2.5 دیگه به پایان راه نزدیک شده و چند روزی از پشتیبانیش باقی نمونده و میشه گفتی یک سال و نیمی هست از شروعش گذشته و نمیشه گفت تازه جون گرفته.
بهرحال طبق گفته اقا سعید ببینید نیازتون چگونه برطرف میشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، fidoman ، hesari_313
۱۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ عصر
ارسال: #4
مرسی.... ممنون. از مدیران گل انجمن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۵۳ صبح
ارسال: #5
برای شروع کار حتما جوملا 3+
چون علاوه بر امکانات و قابلیت های جدید حفره های امنیتی هم در نسخه های جدیدتر برطرف میشه
توسعه دهنده های جوملا هم در سایت سازمان نسخه های جوملا 3+ رو برای استفاده در سایتهای جدید تاکید کردند
اکثر شرکتهایی که افزونه های نسخه 2.5 رو ارائه دادند نسخه های جوملا 3+ افزونه های خودشون رو هم در حال حاظر ارائه میدند
به نظر من برای شروع حتما جوملا 3+ رو امتحان کنید
مسلما سایتهایی هم که در حال کار هستند وتوانایی استفاده از نسخه های قبل جوملا رو دارند میتونید با نسخه های قدیمی تر به کارشون ادامه بدند
اما استفاده از نسخه های قبلی جوملا مهارت هایی رو هم لازم داره که بخشی از اون شامل حفظ سایت در قبال حملات و نقوذ های امنیتی ناشی از باگ های احتمالی در نسخه های قدیمی جوملا هست میشه
من یک مدت قبل چک کردم سایت جوملا شین هنوز از نسخه 1.5 جوملا استفاده میکرد
با اینهمه رتبه وجایگاه این سایت مشخصه
مهارت , نوع نیاز ,امکانات موجود و تجربه شما در استفاده از این سیستم نتیجه کار رو مشخص میکنه
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط hesari_313
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان