زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نمایش مطالب
۱۴-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #1
مشکل با نمایش مطالب
سلام من می خواستم تا مطالب صفحه اول سایتم مشابه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بشود و مقالات به همین نحو در وسط صفحه نمایش داده شود به همین علت به دو تا ماژول بر خوردم که اولی ماژول نمایش اخبار با تصویر می باشد که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم و دومی ماژول Latest articles with thumbnails بود که ز همین انجمن دانلود کردم .و در هر دو مورد ماژول به درستی نمایش داده نشد و حتی تنظیمات ان هم ظاهر نگردید و پس از انتشار با این اخطار روبرو شدم Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/.../mod_qmininews/helper.php on line 82

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا کمکم کنید اگه ماژول بهتری هم می شناسید معرفع کنید .
[url=http://www.google.com/ig/settings][/url]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با نمایش مطالب
اين سايت از ماژول استفاده نكرده از پلاگين استفاده شده كه به صورت خودكار اولين تصوير موجود در مطلب شما رو كوچك كرده و به اين شكل نمايش ميده
فكر ميكنم اسم پلاگين Multi Thumbsup هستش اكر اشتباه نكنم
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط prali ، Reza Ganji
۱۵-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #3
من همچین پلاگینی راپیدا نکردم یا لااقل برای جوملا 1.6 پیدا نکردم .ایا برای جوملا 1.6 ،ماژول و یا پلاگین مشابه داریم .از طرف دیگه مطالب رو چه جوربه همان سبک نشان داد .
با تشکر
۱۵-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ صبح
ارسال: #4
از پلاگين Imagesized استفاده شده

فایل‌(های) پیوست شده
plg_imagesized_J-16.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 16
اندازه 25.71 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط prali ، Reza Ganji ، mking
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ صبح
ارسال: #5
من اینپلاگین را نصب کردم و تنظیمات را هم انجام دادم اما نشد .من .می خواستم مقالات صفحه اول اطلشمانند ضمیمه 1 بشه .اما نشد .ضمیمه 2 مال سایت خودم می باشد کمک کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #6
دوست عزیز وقتی که تصاویر را در مطالب خود قرار میدید بر روی تصویر دابل کلیک کرده و چیدمان آن را بر روی right یا left بسته به نوع سلیقه قرار دهید تا شبیه پیوست اول داشته باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ صبح
ارسال: #7
با تشکر از شما من این کار را کردم ولی تغییری حاصل نشد .
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۴۳ صبح
ارسال: #8
اگر مشکلی نیست میتوانید مشخصات ورود را برام پ . خ تا براتون انجام بدم
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۴۹ صبح
ارسال: #9
(۱۶-۵-۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ صبح)prali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اینپلاگین را نصب کردم و تنظیمات را هم انجام دادم اما نشد .من .می خواستم مقالات صفحه اول اطلشمانند ضمیمه 1 بشه .اما نشد .ضمیمه 2 مال سایت خودم می باشد کمک کنید

شما ميخوايد صفحه اصلي سايتتون تصاوير بند انگشتي نشون بده درسته ؟ مثل سايت من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد كه كليك كرديد تصوير اصلي رو نشون بده .

پلاگين رو كه نصب كرديد بايد تنظيمات رو درست انجام بديد ،‌ مثلا روي صفحه اصلي سايت تاثير پذير باشه ، چه بخشي يا مجموعه شامل تغيير اندازه بشه ، چه بخشي يا مجموعه شامل تغيير اندازه نشه و غيره . همه رو بايد درست و صحيح انجام بديد . اونموقع فك نميكنم مشكلي پيش بياد ..

مگر اينكه پلاگين شما با چيزي تداخل ايجاد ميكنه ،
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط prali ، Reza Ganji
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #10
بله کاملا صحبت شما درسته .ام نمی دونم من کتگوری را هم مشخص میکنم اما نمی دونم چرا اعمال نمیشه .
می شه مشخصاتی را که با اون پلاگین را تنظیم کردید برای من بذارید
با تشکر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان