زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با نمایش مطالب
۱۴-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #1
مشکل با نمایش مطالب
سلام من می خواستم تا مطالب صفحه اول سایتم مشابه این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بشود و مقالات به همین نحو در وسط صفحه نمایش داده شود به همین علت به دو تا ماژول بر خوردم که اولی ماژول نمایش اخبار با تصویر می باشد که از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرفتم و دومی ماژول Latest articles with thumbnails بود که ز همین انجمن دانلود کردم .و در هر دو مورد ماژول به درستی نمایش داده نشد و حتی تنظیمات ان هم ظاهر نگردید و پس از انتشار با این اخطار روبرو شدم Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/.../mod_qmininews/helper.php on line 82

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا کمکم کنید اگه ماژول بهتری هم می شناسید معرفع کنید .
[url=http://www.google.com/ig/settings][/url]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۴۵ صبح
ارسال: #11
RE: مشکل با نمایش مطالب
توضيحات كامل رو اينجا ببينيد : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، prali
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ صبح
ارسال: #12
توضیحات را خواندم .اما اثری نداشت .مثلا من یک category داشتم که شناسه ان 17 بوده و ان را وارد کردم .
بیشترین طول و عرض را هم برابر 90 قرار دادم .تصویر را در سمت راست قرار دادم .اما هنوز هیچ تغیری نمی کند .
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۴۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۵-۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ صبح، توسط پیام عمرانی.)
ارسال: #13
یه دمو از سایتتون قرار بدید
من برای مدیریت محتوا از K2 استفاده میکنم
به شما هم پیشنهاد میدم که این کار رو انجام بدید البته تنظیماتش یکمی پیچیدست ولی چیزی نیست که متوجه نشید

نمونش رو تو این سایت ببینید

جفتشون با K2 درست شدند
انعطاف پذیری بینهایت قوی داره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط prali ، Pourdaryaei ، Reza Ganji ، mking
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۰۵ صبح
ارسال: #14
این کامپوننت k2 برای جوملا 1.6 هم هست ؟
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #15
خير بروزرساني نشده ! فكر نميكنم جوملا 1.6 نيازمند اين كامپوننت باشد هرچند كه داراي امكانات فوق العاده اي است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #16
البته اونطور که من شنیدم قراره که برای 1.7 release بشه
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۱۶-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #17
دوست عزیز یه سر به اینجا بزن
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط prali ، Reza Ganji ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان