زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب ioncube بروری xampp3.2.1
۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۰۸ عصر
ارسال: #1
نصب ioncube بروری xampp3.2.1
سلام
با توجه به مشکل در نصب و اجرای جوملا ۳.۳ در xampp 1.7.3 و اینکه اعلام می کند نیاز به php6 است تصمیم به نصب xampp3.2.1 گرفتم اما در نصب ioncube دچار مشکل شدم و ارور زیر ظاهر می شود:

Site error: the file C:\xampp\htdocs\f\includes\framework.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.6.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: نصب ioncube بروری xampp3.2.1
من با XAMPP كار نكردم ولي ioncube روي WAMP به سادگي نصب ميشه ، كافيه نسخه 32 ومپ (حتما 32 بيتي) اون رو دانلود و نصب كنيد ؛ بعد هم آخرين نسخه ioncube رو دانلود و نصبش كنيد ؛ نسخه نصبيش ساده تره براي نصب

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، elyas90
۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۱۹ عصر
ارسال: #3
من روی زمپ نصب کردم کاری نداره خیلی راحت بود.یه فایل dll بود که میگرفتی.بعد یکی از فایل های زمپ رو ویرایش میکردی که آ.ک رو به عنوان یک اکستنشن بر روی زمپ لود میکنه.
اینجاها رو میتونی ببینی:

ضمنا حتما میدونید که آ.ک برای افزونه هایی هست که کد شده باشن که برای اجرای اونها بر روی سرور لازمه که افزونه آ.ک بر روی زمپ نصب بشه و زمپ به صورت پیشفرض اینو نداره و ربطی هم به این نداره که ورژن زمپتون رو بروز کنید.تنها تفاوتش اینه که اگه ورژنتون رو بروز کردید ممکنه نسخه ای از آ.ک که باید نصب کنید متفاوت بشه وگرنه تفاوتی در ورژن های مختلف زمپ وجود نداره.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، elyas90
۶-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #4
برای من این قایل رو می خواد که پیدا نکردم:
ioncube_loader_win_5.6.dll
۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #5
کدامیک رو باید نصب کنم؟
۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #6
ویندوزتون چند بیتی اگر 32 بیتی هست باید Windows VC11 (32 bits) رو نصب کنید و اگر 64 بیتی Windows VC11 (64 bits)
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط elyas90
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان