زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتصال 2 ماژول به یکدیگر
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ عصر
ارسال: #1
اتصال 2 ماژول به یکدیگر
با سلام
من میخام از یکی از ماژولهای صافی مجموعه استفاده کنم و نمایش محتوای مجموعه پایانی را در ماژولی دیگر انجام بدم چگونه میتونم این دوتا ماژول را بهم متصل کنم؟
مثلا: در مجموعه اول نام قاره در مجموعه دوم نام کشور و در مجموعه سوم مثلا "حوضه فرهنگی" یا "گالری تصاویر" انتخاب بشه.و محتوای مجموعه انتخابی (مجموعه سوم) در یک ماژول نمایش مطلب نمایش داده بشه.
در واقع اسامی مجموعه سوم برای همه مجموعه دوم مشترک است یعنی همه کشورها بطور یکسان دارای دو زیر مجموعه حوزه فرهنگی و گالری عکس می باشند

سوال دوم: آیا میتونم محتویات حوضه فرهنگی را در یک ماژول نمایش مطلب و محتویات گالری تصاویر را در یک ماژول گالری تصاویر نمایش بدم؟
(یعنی بیشتر از یک ماژول را به ماژول اول متصل کنم بطوری که مثلا اگه در مجموعه دوم هر کشوری انتخاب بشه باز درمجموعه سوم محتویات حوضه فرهنگی در ماژول نمایش مطلب و محتوای گالری عکس در ماژول نمایش عکس نمایش داده بشه)
در واقع در این حالت برای نمایش محتویات از سه ماژول یکی برای انتخاب مجموعه و دو تا برای نمایش محتویات استفاده میشود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۴:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: اتصال 2 ماژول به یکدیگر
سوالت من رو كه كلا گيج كرد ، يه دموي زنده نشون بده شايد به اين پيچيدگي كه گفتين نباشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #3
با تشکر از توجهتون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این لینک معرفی یک ماژول صافی مجموعه هست (یا فیلترینگ مجموعه)
خلاصه کلام اینه که من میخام در قسمت انتهایی این ماژول که محتویات مجموعه بصورت لیست قرارمیگیرند، این لتفاق نیافته و محتویات در ماژول دیگه ای نمایش داده بشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ صبح
ارسال: #4
تا اینجایی که در جوملای جهانی دربارش نوشته ؛ کار این ماژول اینه که بدون اینکه مطلبی به منویی اختصاص داده بشه رو بتونیم مرور کنیم

ولی چیزی که شما میخواید یا اینکه باید ببینید همچین چیزی وجود داره

یا اینکه بصورت اختصاصی براتون بنویسن یا همین ماژول اگر امکانش باشه رو براتون ویرایش کنند
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان