زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهم ریختگی مطالب k2
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۲۵ صبح
ارسال: #1
بهم ریختگی مطالب k2
سلام دوستان وقت بخیر
سایت مضطر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطالبش رو با کا2 زدم
اگه یادتون باشه یه مشکلی داشتم مطالب دو ستون نمیشد و .. من این مشکل حل کردم.
اما دوباره یه بار خود به خود بهم ریخت که بازم درست کردم با دستکاری فایل های سی اس اس اما امروز بازم خود به خود بهم ریخته.
البته!
از جوملا فروم اموزش سرعت سایت با استفاده از css-sprite که 4 تا فایل سی اس اس که اولش ازشون بک آپ گرفته بودم. انجام دادم تمام مراحل
مشکلی نداشت
فقط سرعت بجا اینکه بهتر شه بدتر شد و فایل های بک آپ برگردوندم سر جاش.
و اینکه یه پلاگین که یکی از دوستان گفته بودن رو به اسمscriptremover که غیر فعالش کرده بودم دیروز، امروزم از مدیریت کلا حذفش کردم.
ببینید منظورم از بهم ریختگی
اینه که تک ستون شدن مطالب منو ها و ادامه مطالبشون رو که میزنی عنوان و فرم نظرات و .. بهم ریخته که لینکاشو میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا برای حل مشکل راهنمایی بفرمائید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۱:۴۶ صبح
ارسال: #2
RE: بهم ریختگی مطالب k2
درود بر شما
اصولا بهتر است تغییرات در لوکال صورت گیرد و بعد در سایت!
ممکن است تغییراتی که داده اید به دلیل قرار گرفتن در کش دیده نشده اند و بعدا نمایش داده شده اند
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ صبح
ارسال: #3
RE: بهم ریختگی مطالب k2
تشکر اما اصلا لوکال ندارمش ضمن اینکه برای افزایش سرعت سایت بود که باید انلاین تست میشد و من فایل های بک اپ برگردوندم .
راهنمایی میفرمائین چه کاری باید انجام داد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان