زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت در ورود به مدیریت با تغيير آدرس مديريت توسط Secure Authentication
۱۴-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ صبح
ارسال: #1
Wink امنیت در ورود به مدیریت با تغيير آدرس مديريت توسط Secure Authentication
[تصویر:  1312104351_1_8a33be0d60.png] [تصویر:  1312104225_1_289947a6fb.png] [تصویر:  1312104281_1_af4a5d5371.png]

[تصویر:  1312536649_1_553637efcf.jpg]

افزونه ای رو که میخواهم به شما دوستان عزیز معرفی کنم افزونه ایست برای تغییر آدرس ورود به کنترل پنل مدیریت جوملا یعنی تغییر این آدرس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما میتوانید عین همیشه آدرس خود را وارد کنید منتهی پس از آدرسی که همیشه استفاده میکنیم کاراکترهای ؟/ را قرار بدید و پس از آن عبارتی را که در فیلد Key پلاگین نوشته بودید را بنویسید . یعنی بدین شکل :
آدرس همیشگی : http://mysite/administrator
joomla/word_-1 : فیلد Key
آدرس جدید : http://mysite/administrator/?joomla/word_-1
اما نکته جالب توجه : اگر شخصی قصد نفوذ از آدرس http://mysite/administrator رو داشته باشه به جای آنکه بتونه کاری بکنه یا اروری ببینه به صفحه اصلی سایت هدایت میشه یعنی : http://mysite
امیدوارم خوشتون بیاد

فایل‌(های) پیوست شده
plg_secureauth_1.6.2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 218
اندازه 13.22 کیلوبایت

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، وحید سیدی ، مرتضی محمدجانی ، tarantino ، mking ، mehdih ، hasan512 ، data2010 ، bushehr
۱۴-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: امنیت در ورود به مدیریت با Secure Authentication
توضیحات کامل این افزونه :
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، Pourdaryaei ، mking ، hasan512 ، data2010
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ عصر
ارسال: #3
عزیز کمکم کن این پلاگینو استفاده کردم.ولی وارد نمیشه!!!چ کنم؟
102
عزیز کمکم کن این پلاگینو استفاده کردم.ولی وارد نمیشه!!!چ کنم؟
102
امضاء amirali
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #4
میتونید از طریق هاست وارد شوید و پلاگین رو غیرفعال یا حذف کنید
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mahan
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #5
درود بر شما
شاید آدرس جدید را درست وارد نمی کنید! در مواردی که به امنیت سایت مربوط می شود؛ اول بک آپ و بعد تست در لوکال و در نهایت نصب در هاست.
یک بار دیگر با دقت وارد شوید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Zhyar
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ صبح
ارسال: #6
اگر مشکلتون هنوز حل نشده اطلاعات هاستتون رو با جوملا برای من ارسال کنید تا از طریق دیتابیس غیرفعالش کنم براتون.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان